ARCHOS výrobce mobilních zařízení a příslušenství

Společnost ARCHOSse sídlem ve Francii apobočkami v Evropě a v Asii je výrobce, který se prosadil nejprve v roce 2000 s MP3 HDD přehrávačem, následně multimediálním přehrávačem v roce 2003, tablety Google Android v roce 2009, vybavením pro Smart Homespolu s mobilními telefony v roce 2014 a první síťovou platformou PicoWAN pro IoT v roce 2016.Toto všechno dělá ze značky ARCHOS významného hráče v oblasti spotřební elektroniky, která stále přináší nové inovativní produkty.

ARCHOS dnes nabízí celosvětově řadu tabletů, smartphonů, příslušenství a je nositelem Google certifikace. Rovněž prodává a distribuuje vysoce hodnotné a inovativní produkty spojené s „mobilním trhem“ a to chytrá zařízení a produkty se zaměřením na městskoudopravu pomocí elektrických dopravních prostředků jako jsou elektro koloběžky a skútry.
Společnost ARCHOS také poskytuje nadstandardní záruční podmínky, v případě reklamace vyměňuje reklamované zařízení vždy za nové.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share