ARCHOS uvádí nové samrtphony a tablety na veletrhu IFA 2017

Android 7.0 na palubě, možnost zvolení modelu s vhodnou úhlopříčkou a přijatelná cena pro Váš domácí rozpočet. Nové smartphony řady Access a Core od firmy ARCHOS – francouzského výrobce mobilních zařízení – debutují na berlínském veletrhu IFA 2017.


ARCHOS Access
Nová rodina smartphonů ARCHOS Access s Androidem 7.0 Nougat zahrnuje sedm zařízení s úhlopříčkou 4,0 až 5,5 palců, každé z nich se vyznačuje jedinečným stylem a rozdílnými možnostmi. Stejná zajímavá je cena, protože základní Access 40 3G s 4palcovým displejem stojí pouhých 1 219 CZK, a cena nejdražšího z nových modelů nepřesahuje 2 079 CZK. Budou k dostání již v září.
Velice snadno si vyberete z rodiny Access smartphone, který se bude perfektně hodit Vaším potřebám. Kromě rozdílných úhlopříček, jednotlivé varianty nabízí komunikaci 3G nebo 4G (LTE). Ještě více možnosti přizpůsobení nabízí modely Access 50 Color, protože součástí dodávky jsou dva barevné zadní panely navíc. Díky výhodné ceně a různorodosti, zařízení ARCHOS Access jsou skvělou nabídkou pro mladé. Mohou také zaujmout rodiče, kteří hledají první smartphone pro své dítě.

Všechny chytré telefony ARCHOS Access jsou dual SIM zařízení, která skrývají uvnitř čtyřjádrové procesory ARM Cortex A7, 1 GB RAM paměti a 8 GB interní paměti. Paměť lze rozšířit pomocí microSD karty o dodatečných 64 nebo 128 GB. Smartphony jsou vybaveny předním fotoaparátem 2 MP a, podle modelu, zadním fotoaparátem s rozlišením 5 nebo 8 MP.
ARCHOS Core
Kovové pouzdro, výkonnější komponenty, větší paměť, baterie s kapacitou 2000 až 4000 mAh a široký výběr HD displejů s technologií IPS a úhlopříčkou 5 až 5,5 palců – právě tímto se vyznačuje pět nových smartphonů ARCHOS Core. Lze zde najít mimo jiné modely Core 50P (5palcový displej) a Core 55P (5,5palcový displej), vybavené baterií s větší kapacitou 3800-4000 mAh, která zaručuje delší výdrž a dvěma fotoaparáty: předním 5 MP a zadním 8 MP. Milovníci fotografie by měli obrátit pozornost k modelu ARCHOS Core 50 a jeho zadnímu fotoaparátu 13 MP.

K řadě ARCHOS Core patří zařízení určená také pro osoby hledající vyšší komfort práce, které nechtějí dělat kompromisy. Najdeme zde Android 7.0 Nougat, dual SIM a standardně 16 GB interní paměti – v každém případě s možností rozšíření pomocí karty microSD.
Ceny chytrých telefonů ARCHOS Core, které budou k dostání v září, činí od 2 079 CZK do 3 059 CZK – podle modelu. Všechna nová zařízení firmy ARCHOS budou k vidění na stánku společnosti ARCHOS (hala 25 – 209), na veletrhu IFA 2017 v Berlíně.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share