Zalman ZM-GM5: Ovládni svoji hrus novou herní myší

Krátce po uvedení profesionální herní myši s označením ZM-GM7 představuje Zalmandalší novou myš pro hráče počítačových her, tentokráts příznivým poměrem cena-výkon. Novinka od společnosti ZALMAN je osazena špičkovým senzorem  PixArtA3050, který zajišťuje vysokou rychlost a přesnost polohování s rozlišením až 4 000 DPI, zrychlením 20 G a rychlostí 60 IPS.

Herní myš Zalman ZM-GM5 používá spolehlivé spínače Huano s rychlou odezvou a vysokou odolností. Tyto spínače poskytují jistý a spolehlivý pocit při každém kliknutí. Frekvenci nové myši lze nastavit ve čtyřech úrovních, až do hodnoty 1 000 Hz. Originální design myši zaujme na první pohled a to i díky neobvyklé povrchové úpravě v barvě temného chromu. Ergonomický design ve spojení s překvapivě vyšší hmotností myši (159 g) zajišťuje pevný a jistý úchop a přesné vedení myši po podložce při hraní náročných počítačových her. Atraktivní design myši je umocněn nastavitelným RGB LED podsvícením. Myš má devět programovatelných tlačítek. Pro individualizaci nastavení a programování tlačítek je k dispozici originální software s jednoduchým a intuitivním ovládáním.  Software je ke stažení na stránkách výrobce.

Více na:

http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=604

Cena a dostupnost:

Myš Zalman ZM-GM5jek dostáníprostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 699 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM-GM5

Rozměry: 126 × 67 × 39 mm

Váha: 156 g (včetně kabelu)

Snímač: PixArtA3050

Spínače: Huano

Rozlišení: 4 000DPI

Frekvence: 1 000 Hz

Zrychlení: 20 G

Programovatelná tlačítka: 9

Rozhraní: USB

Délka kabelu 1,8 m

RGB podsvícení

WinXP/7/8/9/10

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share