Western Digital zahájil prodej pevného disku WD Red Pro s kapacitou 24 TB

Řada pevných disků WD Red Pro, která je navržena pro vysoký výkon a spolehlivost, zvládá vysoce intenzivní pracovní zátěž v komerčních a podnikových prostředích NAS s nepřetržitým provozem více uživatelů. Poskytuje výkon, škálovatelnost a spolehlivost, které podniky vyžadují pro práci s velkým množstvím dat v systémech NAS optimalizovaných pro více polí RAID. Nový pevný disks kapacitou 24TB1 obsahuje exkluzivní technologii NASware™ a také snímače vibrací při otáčení a víceosé snímače a technologii ArmorCache(TM), které pomáhají zajistit spolehlivý provoz.

S kapacitami od 2 TB do 24 TB1 jsou pevné disky WD Red Pro ideální pro multimediální tvůrčí profesionály, střední a velké firmy, komerční a podnikové systémy NAS a další.

Pevné disky WD Red Pro 24 TB jsou nyní dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a reselerů a také v online obchodě WesternDigital.com za 19 984 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share