Genesis Trit600 je herní křeslo s fascinujícím designem v RGB podsvícení

Nekonečného množství barevných kombinací, měnících se efektů a úrovní jasu. Moderní design křesla GenesisTrit 600 je doplněn prvky v efektním karbonovém dekorativním vzoru.

Herní křeslo Genesis Trit600 je robustnější a odolnější, než jeho předchůdce Trit 500. Má větší nosnost, zvládne zátěž až 150 kg amá mimo jiné větší průměr nylonových koleček (60 mm), které zajišťují pohodlný a plynulý pohyb. Hydraulika křesla splňuje podmínky třídy 4. Efektní a nepřehlédnutelné RGB podsvícení křesla Genesis Trit 600 je napájeno externí powerbankou, pro kterou je vyčleněna speciální kapsa na spodní části sedáku. Křeslo se tak obejde bez přívodních kabelů napájení. Powerbanka není součástí dodávky.

Konstrukce křesla a jeho funkce jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí i při dlouhém hraní her. Křeslo je plně variabilní, nabízí výškově stavitelný sedák i loketní opěrky, houpací funkce přináší odpočinek a prodyšná tkanina čalounění zádové opěrky zajišťuje odvod tepla. Genesis Trit 600 má hlavový i bederní polštář. Pevná kovová konstrukce, použité materiály a kvalitní polstrování garantují vysokou a trvalou kvalitu křesla Genesis Trit 600.

Dostupnost a cena
Herní křeslo Genesis Trit600je dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu5290 Kč včetně DPH.

www:https://genesis-zone.com/product/trit-600-rgb

video: https://youtu.be/kbTe7HGXOK4

Specifikace

Průměr koleček: 60 mm

Hydraulika:Class4

Loketní opěrky: Stavitelné, 1D

Šířka zádové opěrky: 55 cm

Hmotnost: 18 kg

Doplňky: Bederní polštář, hlavový polštář

Nosnost: 150 kg

Výškazádové opěrky: 82 cm

Hloubkasedáku: 49,5 cm

Šířka sedáku: 53 cm

Výška sedáku: 124 – 132 cm

Rozsah nastavení: 44,5 – 52,5 cm

Funkce: Stavitelné loketní opěrky, stavitelná výška,polohovací a otáčecí sedák, houpání

Materiál: Tkanina a umělá kůže

Barva: Černá

Napájení: Powerbanka – není součástí dodávky

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share