Western Digital představuje nejrychlejší 1TB UHS-I microSD kartu na světě

Díky technologiím, jako jsou vícekamerové telefony, sekvenční snímání a rozlišení 4K,dnešní chytré telefony a kamery dovolují uživatelům vytvářet vysoce kvalitní obsah doslova jednou rukou. Western Digital neustále poskytuje nejpokročilejší řešení pro to, aby uživatelé mohli spolehlivě zachytit a sdílet vzácné okamžiky nebo vytvářet video pro soukromé nebo profesionální užití.

“Lidé důvěřují značceSanDisk a jejím kartám pro zachycení a uchování digitálního světa. Naším cílem je poskytovat vždy to nejlepší řešení tak, aby uživatelé mohli snadno sdílet svůj důležitý digitální obsah,” říkáBrian Pridgeon, marketingový ředitel Western Digital pro značku SanDisk.

Nová paměťová karta SanDiskExtreme UHS-I microSD s kapacitou až 1 TB je navržena pro rychlé přenášení velkého množství digitálního obsahu ve vysokém rozlišení. Dosahuje přenosových rychlostí až 160 MB/s1 . Ve srovnání s běžnými UHS-I microSD kartami2 na trhu nová karta SanDisk přenáší soubory za téměř polovinu doby. Tyto rychlosti jsou dosaženy díky využití vlastní firemní technologie pro flash paměti Western Digital. Nové karty budou dostupné vkapacitách 1 TB a 512 GB, jsou zařazeny do třídy A2 pro rychlejší načítání a spouštění aplikací. Karty budou k dostání od dubna 2019. Doporučená koncová cena pro americký trh je 449 USD respektive 199 USD.

Poptávka uživatelů po digitálním obsahu ve vysokém rozlišení roste. Western Digital Corp.umožní díky novému produktu zlepšit i zrychlit práci a používání mobilní techniky. Novinkapředstavuje absolutní špičku ve svém odvětví a uživatelům umožní díky kombinaci kapacity avýkonu lépe a snadněji pracovat s digitálním obsahem. V rámci veletrhu  MWC Barcelona 2019 společnost přestavila světově nejrychlejší paměťovou kartu UHS-I microSD s kapacitou 1 TB*SanDiskExtreme® UHS-I microSDXC™. Nová karta nabízí vyšší rychlosti a kapacitu pro zachycení a přenos velkého objemu dat u fotografií a videa ve vysokém rozlišení u chytrých telefonů, dronů nebo akčních kamer. Tyto závratné rychlosti akapacita poskytují uživatelům možnost, jak vytvořit svůj digitální obsah, aniž by si museli dělat starosti s nedostatkem místa nebo dlouhým čekánímpři přenosu dat.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share