Rostoucí nabídka televizí TCL z řady XLCollection přináší větší obrazovky, odvážnější zážitky a pohlcující domácí zábavu

Společnost TCL, globální značka televizorů číslo dvě a první značka v kategorii 98palcových televizorů1, neustále rozšiřuje svou nabídku řady XL Collections úhlopříčkami od 65 do 98 palců. TCL posunuje hranice očekávání spotřebitelů u velikosti obrazovek a poskytuje naprosté pohlcení dějem a výjimečnou kvalitu obrazu. V souladu s hlavní myšlenkou značky TCL „InspireGreatness“ dokládají tyto výjimečné modely televizí, včetně novinek roku 2023, schopnost společnosti TCL inovovat a nabízet výjimečné technologie pro mimořádné zážitky.

Řada TCLXLCollection byla na evropském trhu představena na veletrhu IFA 2022, kde dominoval 98palcový model C73, první 98palcový televizor TCL QLED. Velkoformátové televizory řady TCL XL Collection nabízejí naprosté pohlcení dějem díky pokročilé televizní technologii ve spojení s Google TV. Diváci si tak mohou vychutnat nejlepší možnou kvalitu obrazu a prémiový obsah.

Jedním z hlavních úspěchů společnosti TCL je její pozice celosvětového lídra v kategorii 98palcových televizorů s největším podílem na světovém trhu v roce 20222.

Zajímavost: když diváci sedí doma asi tři metry od obrazovky modelu 98C735, mají stejné zorné pole 60 stupňů, jako když sledují obří třicetimetrovéfilmové plátno z prostřední řady na prostředních sedadlech v kině. Toto naprosté ponoření do obrazu přenese diváky do centra dění a umožní zažít nezapomenutelné okamžiky zábavy.

Televizory TCL z řady XL Collectionjsou v roce 2023 k dispozici v různých velikostech a s více možnostmi nyní v úhlopříčkách 65 palců3, 75 palců4, 85 palců5 a 98palců6. Tyto velkoformátové televizory nabízejí výjimečné rozlišení 4K a kvalitu zobrazení srovnatelnou s nejlepšími kiny IMAX. Společnost TCL navíc nedávno oznámila příchod nových 98palcových modelů s technologií Mini LED do Evropy. Tato technologie ve spojení s velký formátem zajistí ještě větší vizuální zážitek.

Na českém trhu jsou tyto velkoformátové televizory k dostání v těchto orientačních koncových cenách:

TCL 98C735 za 99 990 Kč včetně DPH

TCL 85C845 za 62 990 Kč včetně DPH

TCL 85C645 za 39 990 Kč včetně DPH

TCL 75C745 za 45 990 Kč včetně DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share