Western Digital pomáhá uživatelům zachytit a uchovat více neopakovatelných momentů díky řadě nových větších a rychlejších řešení

Společnost Western Digital dnes představuje řadu nových řešení své oceňované značky SanDisk®, která jsou navržena tak, aby uspokojila poptávku spotřebitelů po větší úložné kapacitě doma i na cestách. Ve světě pixelových vzpomínek a digitalizovaných zážitků zůstává potřeba většího prostoru stálá. Ať už dokumentujete první krůčky dítěte, provádíte výzkum divoké přírody nebo zálohujete pečlivě vedenou hudební knihovnu, tato nová řešení od společnosti SanDiskjsou stvořena pro zachycení a uchování životních cest.

„Chápeme, že potřeby lidí v oblasti ukládání dat se neustále vyvíjejí, od osobních fotografií, videí a souborů až po profesionální obsah, což nás nutí nově definovat hranice možností,“ říká Susan Park, viceprezidentka divize ConsumerSolutionsspolečnosti Western Digital. „Naším cílem je i nadále vytvářet snadno použitelná a důvěryhodná řešení, na která se lidé spoléhají dnes i zítra, a doufáme, že řešení, která dnes uvádíme na trh, inspirují lidi k další tvorbě.“

Nová řešení SanDisk jsou stvořena pro dnešní dobrodružství a připravena na zítřejší cesty:

1,5TB karta SanDiskUltra microSD UHS-I – nejrychlejší1,5TB vysokokapacitní karta microSD UHS-I na světě

Nová 1,5TB* karta microSD™ je ideální pro zařízení se systémem Android™, Chromebooky a notebooky se systémem Windows® a nabízí obrovský prostor i rychlost.

 • Překračování dosavadních limitů: Nejrychlejší 1,5TB* microSD UHS-I karta na světě s přenosovou rychlostí až 150 MB/s při čtení** ve spojení se čtečkou karet SanDiskMobileMate® USB 3.0 microSD navazuje na silné a dlouhodobé dědictví společnosti SanDisk v oblasti inovací úložišť.
 • Široká kompatibilita: Rozšiřte bleskově své úložiště pro hostitelská zařízení, která podporují karty microSD UHS-I, jako jsou smartphony a tablety se systémem Android, Chromebooky a notebooky se systémem Windows.
 • Dostupnost: Nové karty s kapacitou 1,5 TB* jsou nyní k dostání s doporučenou cenou 4 499 Kč a vztahuje se na ně desetiletá omezená záruka1. Tato karta SanDiskUltra® je k dispozici v obchodě Western Digital Storea u autorizovaných online prodejců a v kamenných prodejnách pod názvem Ultra PLUS s rychlostí čtení až 160 MB/s**.

Paměťová karta SanDiskPRO-CINEMA CFexpress typu B – Paměťová karta pro produkci profesionálního videa a fotografií

Karty SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ typu B, které byly nedávno uvedeny na trh před veletrhem IBC2023, poskytují profesionální výkon potřebný k pořizování filmových záznamů nejvyšší kinematografické kvality.

 • Výkon pro kinematografii: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B umožňuje uživatelům pořizovat videa v kvalitě 8K v kinematografické kvalitě2 bez výpadků snímků. Dosahuje minimální udržitelné rychlosti záznamu 1 400 MB/s**.
 • Odolný kryt: Odolá pádům z výšky až 1 metru a síle až 50 newtonů3 a pomáhá chránit nenahraditelné záběry a videa.
 • Kompatibilní s PRO-READER a PRO-DOCK 4: Karta PRO-CINEMA CFexpress typu B spolupracuje se čtečkami SanDisk Professional PRO-READER CFexpress a PRO-DOCK 4 (prodávají se samostatně) pro škálovatelné, simultánní načítání, které pomáhá maximalizovat produktivitu.
 • Dostupnost: K dostání je nyní v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk. Doporučená cena začíná na 11 536 Kč za 320 GB* s doživotní omezenou zárukou1.

Aktualizovaná nabídka SanDiskUSB – flash disky s více konektory v živých barvách

Tyto barevně atraktivní USB flash disky umožňují uživatelům pořizovat a ukládat ještě více fotografií a přistupovat k nim na různých zařízeních (včetně chytrých telefonů, tabletů a počítačů) bez zpomalení.

 • SanDiskUltra Dual Drive Luxe USB Type-C™:Celokovový flash disk  2-v-1 flash disk máreversibilníkonektory USB Type-C and Type-A a je k dispozici ve zlaté a stříbrné barvě. Automaticky zálohujte fotografie pomocí aplikace SanDiskMemoryZone™.5Tento disk je k dispozici v kapacitě až 1 TB* a je vybaven vysoce výkonným rozhraním USB 3.2 Gen 1 pro rychlý přenos souborů.
  • Dostupnost: Verze ve zlaté barvě bude dostupná od nadcházející zimy. Stříbrná je ke koupi v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk za doporučenou koncovou cenu 509 Kč (64 GB)
 • SanDiskUltra Dual Drive Go USB Type-C: Jednoduše použitelné úložiště, které nyní funguje ve všech zařízeních USB Type-C i Type-A s přenosovou rychlostí až 400 MB/s.** Jeho dvouúčelový otočný design pomáhá chránit konektory na cestách. Tento flash disk je k dispozici v kapacitách 64-256 GB* v barvách Absinthe Green, Lavender a NavagioBay a v kapacitě 1 TB* v černé barvě.
  • Dostupnost:doporučená cena je 459 Kč za 64GB*. Všechny barvy jsou nyní k dispozici ke koupi v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk.
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share