Flash disk pro iPhone od firmy TRANSCEND

Firma TRANSCEND uvádí flash disk s lightning konektorem pro mobilní zařízení značky Apple JetDrive Go 300. Flash disk JetDrive Go 300 umožňuje rychlé kopírování nebo přenos dat např. z iPhonu do MacBooku.

JetDrive GO 300Došlo Vám místo v interní paměti?
V případě, že ve Vašem mobilním zařízení Apple došla interní paměť, JetDrive Go 300 umožní její jednoduché uvolnění. Za tímto účelem je zařízení vybaveno dvěma konektory. Lightning slouží k připojení k mobilním zařízením Apple, zatímco USB 3.1 Gen 1 – k počítačům MacBook nebo PC. Není problém, abyste pomocí flash paměti přenesli větší množství dat, např. z Vašeho iPadu do kolegova iPhonu. Bude to výrazně rychlejší a levnější než přenos přes Internet.

Při použití USB portu, dosahuje flash disk přenosovou rychlost na úrovní 130 MB/s. To znamená, že např. film o velikosti 4 GB lze zkopírovat za pouhých 28 vteřin. Standardní konektor Lightning byl záměrně prodloužen aby bylo snadné ho připojit i k zařízením, které je opatřeno masivním ochranným obalem.

Aplikace JetDrive Go
Z obchodu App Store lze zdarma stáhnout speciální aplikaci JetDrive Go. Aplikace umožňuje jednoduché tvoření a synchronizaci záložní kopie obsahu iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch. Dále je vybavena prohlížečem fotek, hudby a souborů Microsoft Office, Apple iWork a Adobe PDF. Aplikace automaticky přiřazuje soubory k příslušným adresářům, díky čemuž uživatel vždy okamžitě najde to, co hledá.

Navržen pro zařízení Apple
JetDrive Go 300 získal certifikát Apple MFi, což zaručuje plnou podporu zařízení této firmy. Flash paměť se odlišuje designem a barevným provedením, které se skvělé hodí k iPhonům, iPadům, iPodům a MacBookům. Dostupná barevná provedení flash disku jsou černé a stříbrné. JetDrive Go 300 je navržen tak, aby spotřeba energie během provozu byla co možná nejnižší, a díky tomu výrazně šetří baterii zařízení, k němuž je připojena.

Záruka a cena
Doporučené koncové ceny JetDrive Go 300 činí 1 599,- s DPH pro provedení 32 GB a 2 299,- s DPH pro variantu 64 GB. Na výrobky se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share