UV sterilizátor VMAX S1 pro dezinfekci mobilních telefonů

Sterilizátor UV VMax S1 je zařízení, které dokáže během šesti minut bezpečně dezinfikovat mobilní telefon a s účinností až 99,9 % jej zbavit bakterií i virů.  Přístroj se snadno používá, po vložení telefonu stačí zavřít kryt a stisknout tlačítko. UV světlo se automaticky zapne a po skončení dezinfekce se zařízení samo vypne. Kompaktní, odolný design a rozměry (200×118×45 mm) umožňují zařízení kamkoli přenášet a používat jej pravidelně a bez omezení.

„Mobilní telefon je jeden z nejčastěji používaných předmětů denní potřeby a jeho kontaminace mikroorganismy a viry je překvapivě vysoká,“vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává:„Sterilizátor UV Vmax, který je dodáván na český trh prostřednictvím společnosti spyshop24.cz, je odpovědí na aktuální virovou pandemii. Vmaxje testován nezávislými externími laboratořemi, které potvrzují likvidaci 99,9 % běžných domácích mikroorganismů včetně virů z mobilního zařízení do 6 minut.“

Sterilizátor navíc dokáže dezinfikovat nejen mobilní telefony do velikosti 7 palců, ale také klíče, sluchátka, platební karty a další předměty denní potřeby.

Cena a dostupnost:

UV sterilizátor VMAX S1 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu spyhop24.cz za cenu 990 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share