Mionix Castor – hvězda herních myší

Společnost Mionix uvádí na trh novinku v podobě herní myši Mionix Castor, která se jmenuje po druhé nejjasnější hvězdě na noční obloze. A stejně tak se rozzáří každý opravdový hráč, kterému se tato myš dostane do ruky.

MIONIX_CASTOR (2)Mionix Castor je herní myš pro praváky se všemi styly úchopu. Speciálně navržený a propracovaný ergonomický design doprovází speciální povrchová úprava typická pro herní produkty značky Mionix. Právě tento odolný 4vrstvý pogumovaný povrch dává hráčům pocit jistého pevného uchopení a přesného ovládání myši. Povrch je navíc v místech pod palcem opatřen čtvercovým vzorkem, který těsně pod horní hranou myši přechází do dvojice funkčních programovatelných tlačítek. Milovníci podsvícení mají na výběr z 16,8 miliónů barev.

Celkem 6 tlačítek herní myši Mionix Castor je plně programovatelných a jejich funkce se dají uložit až do 5 profilů v interní paměti s kapacitou 128 kb. Hráč tak má vždy své funkce a makra stále sebou. Bleskově rychlý 32bitový procesor ARM zaručuje, že nedojde k žádnému zaváhaní ani při přepínání herních profilů v průběhu hry. Tlačítka OMRON D2FC-F-7N s životností 20 milionů kliknutí vydrží i náročným hráčům opravdu dlouho.

Myš podporuje nástroj S.Q.A.T™ – Surface Quality Analyzer Tool, který měří a sleduje kvalitu herního povrchu. Vhledem k této funkci, vysoce kvalitnímu optickému sensoru PMW-3310 a čočce ADNS-2120 je myš velice přesná a s nulovou kladnou či zápornou hardwarovou akcelerací. Optický sensor umožňuje nastavení rozlišení až na maximální hodnotu 10 000 dpi a vzorkovací frekvenci 6500 fps.

Celkové rozměry myši Mionix Castor jsou 122,46 x 70,42 x 40,16mm a váží 141,5 g včetně 2 m dlouhého opleteného kabelu zakončeného pozlaceným USB konektorem. Na produkt Mionix Castor se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců. Doporučená koncová cena Mionix Castor činí 1 999,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share