Genius HS-M260 pro mobilní zařízení

Společnost Genius přináší na český trh nová sluchátka s vestavěným mikrofonem Genius HS-M260, která nadchnou především uživatele mobilních zařízení.

Genius HS-M260-3Sluchátka Genius HS-M260 se vyznačují skvělým poslechem hudby a čistým zvukem při telefonování. Konstrukce sluchátek jsou tak zvané špunty a za jejich kvalitním zvukem se silnými bassy stojí 8mm měniče. Další výhodou této lehké a efektivní konstrukce sluchátek je vysoká úroveň izolace od okolního ruchu, což se hodí zejména při poslechu na rušné ulici nebo v kancelářích. Aby sluchátka pohodlně padla do každého ucha, jsou v balení 3 velikosti špuntů z měkčeného silikonu, a to velikosti S/M/L.

Skvěle vypadající design doplňuje speciální plochý kabel, který díky svému provedení brání tomu, aby se kabel sluchátek zamotal a navíc, působí velice elegantně. Součástí kabelu je také ovládací panel s integrovaným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem pro přepínání skladeb, pozastavení přehrávání a přijmutí či ukončení hovoru.

Sluchátka Genius HS-M260 se připojují pomocí 4pólového konektoru JACK 3,5mm, čímž je zaručeno jejich universální použití s téměř každým mobilním zařízením.

Pouhých 16g vážící sluchátka s impedancí 16 Ohmů, nabízejí reprodukci zvuku v solidním rozsahu 20Hz až 15kHz s citlivostí 92dB ± 3dB @ 1kHz. Sluchátka se vyrábějí v několika barevných provedeních, černém, bílém, žlutém a šedém. Kabel, který je v barvě sluchátek měří 1,2m, což je pro každodenní nošení ideální délka.

Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 195,- s DPH. Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share