Thrustmaster Y-250C – špičkový herní headset

Profesionální herní sluchátka s mikrofonem Thrustmaster 250C jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější hráče. Na kabelu sluchátek se nachází ovladače, se kterými lze regulovat hlasitost sluchátka i mikrofonu. Díky uzavřeným náušníkům nabízí skvělé odhlučnění od okolí.

thrustmaster-headset-herni-sluchatka-mikrofon-y250c-pro-pc_i136914Navrženo pro pohodlí a výkon:
Jedinečný design, vytvořený týmem Thrustmaster s cílem poskytnout vynikající komfort: velké, ultra-měkké náušníky a hlavový pásek pokrytý měkkým pěnovým polstrováním pro extrémní komfort během dlouhých herních večerů a spolehlivou izolaci od okolí.
Ovládací prvky jsou na dosah ruky, díky multifunkčního ovladači na kabelu: není třeba zápolit s nastavení v počítači.

Špičkový audio výkon:
Špičkový audio výkon díky prémiovým 50 mm měničům: Máte možnost slyšet vaše protivníky dříve, než oni uslyší vás! Konečně si vychutnáte basové frekvence z explozí!
Sluchátka jsou optimalizována pro dokonalou rovnováhou mezi basy, středy a výškami a odrážejí to nejlepší z audio odborných znalostí načerpaných během 20ti let vývoje sluchátek.

Vysoce výkonný mikrofon:
„Noise cancelling“ mikrofon, který filtruje hluk z okolí, tak aby byl slyšet pouze váš hlas. Mikrofon je odnímatelný a nastavitelný. Exkluzivní přizpůsobení hlasitosti mikrofonu, díky kterému Vám bude rozumět každý hráč.

Plná kompatibilita:
Pomocí přiloženého odnímatelné kabelu je zajištěna kompatibilita s jiným zařízením: MP3 přehrávač (audio), Nintendo 3DS / PS Vita / smartphon (včetně funkce volání)

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:

Měniče: 50 mm

Frekvenční rozsah: 10 Hz-25 kHz

Pasivní odhlučnění okolí: -31 dB

Mikrofon: Ano (s potlačením okolního šumu)

Impedance: 60 ohm

Citlivost sluchátek: 102 dB/mW

Citlivost mikrofonu: -50 dB

Délka kabelu: 5,2 m

Hmotnost: 364 g

Na českém trhu se tento model prodává za 1100 Kč včetně DPH, což je cena velmi přijatelná.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share