256 GB pro váš iPhone

iXpandFlash Drive Go je nový flash disk se značkou SanDiskaktuálně uváděný na český trh. Disk umožňuje rozšířit ukládací kapacitu mobilních zařízení iPhone nebo iPad a usnadňuje přenos dat mezi jednotlivými zařízeními a počítačem.

iXpandFlash Drive Go umožňuje snadno a rychle uvolnit místo na iPhonu a automaticky zálohovat fotografie, videa nebo kontakty. Díky druhému konektoru pro rozhraní USB 3.0 je možné přenášet digitální obsah z počítače nebo na něj. Pomocí aplikace iXpand™ app je možné dále rozšířit možnosti tohoto flash disku a využívatnapříklad automatické zálohování nebo chránit uložené soubory heslem.

Originální a odolný design, kovové tělo a černá barva v kombinaci se stříbrnou dělají z tohoto flash disku atraktivní a užitečné zařízení. iXpandFlash Drive Go má navíc očko pro zavěšení například na svazek klíčů, a především sklápěcí kryt, který chrání konektory USB 3.0 a Lightning. Díky tomu je snadné jej přenášet a mít svá data stále u sebe. iXpandFlash Drive Go umožňuje přehrávat uložené soubory přímo na iPhone. Snadno tak můžete přehrávat například své oblíbené filmy a mít stále volné místo v paměti iPhonu. Právě pořizované fotografie nebo video můžete naopak nahrávat přímo z telefonu na připojený flash disk a šetřit tak ukládací kapacitu iPhonu.

Cena a dostupnost:

iXpandFlash Drive Go je dodáván ve dvou kapacitách. Model s 256 GB má doporučenou koncovou cenu 2 999 Kč včetně DPH. Model se 128 GB je k dostání od 1 699 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share