TCL zvyšuje úroveň herní zábavy díky stále inovativnějším televizorům a funkcím

Společnost TCL, přední značka spotřební elektroniky a světová dvojka mezi televizory, přehodnocuje pojem zábavy a nabízí herní komunitě stále inovativnější obrazovky a nekonečné možnosti hraní, které jim zpříjemní zážitky. Televizory TCL poskytují pozoruhodnou úroveň výkonu – od temných stínů a jasných odlesků až po syté barvy a rychlou dobu odezvy pro mimořádně pohlcující herní zážitek ve 4K rozlišení.

Videohry se staly nezbytnou součástí moderní zábavy, kterou si užívá široká škála hráčů, z nichž každý má své vlastní preference a požadavky. Aby společnost TCL lépe porozuměla těmto potřebám, oslovila své zákazníky a zeptala se jich, co je pro ně nejdůležitější u televizorů. To umožnilo společnosti TCL integrovat řadu funkcí, které jsou pro hráče nezbytné, včetně např:

  • Nízké vstupní zpoždění: Televizory TCL, zejména ty s funkcí „herního režimu“ (Game Master nebo Game Master Pro), mají nízké vstupní zpoždění: snižuje prodlevu mezi stisknutím tlačítka na ovladači a zobrazením příslušné akce na obrazovce. To může výrazně zlepšit herní zážitek, zejména v rychlých hrách.
  • Nejlepší obnovovací frekvence: Většina televizorů TCL se nyní dodává s nativní frekvencí 144 Hz nebo dokonce 240 Hz v rozlišení Full HD. To zajišťuje plynulejší pohyb a citlivější hraní. To je výhodné zejména pro žánry, jako jsou střílečky z pohledu první osoby a závodní hry.
  • Rozlišení 4K: Mnoho televizorů TCL nabízí rozlišení 4K, které poskytuje ostrý a detailní obraz. Při hraní her to může vést k pohlcujícímu a vizuálně atraktivnějšímu zážitku.
  • Podpora HDR a Dolby Vision Gaming: Televizory TCL jsou vybaveny podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR), například Dolby Vision nebo HDR10. HDR zlepšuje kontrast, přesnost barev a jas her, takže vypadají živěji a realističtěji. Pokud jde o Dolby Vision, mění zážitek ze zábavy díky ultra živé kvalitě obrazu – neuvěřitelnému jasu, kontrastu a barvám a detailům, které oživují zábavu.
  • Herní režim a automatický režim s nízkou latencí (ALLM): Televizory TCL jsou vybaveny speciálním herním režimem a funkcí ALLM, která automaticky přepne televizor do režimu s nízkou latencí, když zjistí, že je připojena herní konzole. Tím je zajištěn nejlepší výkon, aniž byste museli ručně upravovat nastavení.

Široká nabídka televizorů určených pro hráče

Společnost TCL reagovala na výzvu zákazníků, kteří se rozhodují mezi televizorem a monitorem pro hraní her. Pokud si ceníte velké obrazovky a pohodlného, pohlcujícího, skvělého zvuku nebo hraní na gauči, je televizor vhodnou volbou. Pokud však dáváte přednost výkonu, soutěživému hraní a rychlejší odezvě, je lepší volbou herní monitor. Společnosti TCL se podařilo spojit obojí tím, že ve svých televizorech navrhuje celkové pohlcení velkou obrazovkou a špičkový herní výkon. Společnost TCL má neskutečně širokou nabídku televizorů pro hráče, včetně televizorů QLED a Mini Led, které oživí hraní a pobaví za nejlepších možných podmínek, včetně :

  • Televizor TCL QLED 4K TV 55C745, který získal ocenění EISA „GAMING TV 2023-2024“, je nejlepší volbou pro hraní her na nejnovější generaci konzolí a počítačů. Kombinuje totiž velkolepé barvy QLED, kontrast Full ArrayLocalDimming a špičkový jas se všemi nejnovějšími herními funkcemi. Game Master 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar a 240Hz Game Accelerator zvyšují herní zážitek na novou úroveň. Díky tomu se TCL 55C745 dokáže přizpůsobit jakémukoli hernímu zdroji. Ve spojení s technologií AMD FreeSync slibující plynulé hraní při téměř jakékoli snímkové frekvenci mohou uživatelé očekávat další průlom v oblasti počítačových a konzolových her.
  • Televizor TCL 65C845 získal ocenění „NEJLEPŠÍ MINI LED TV PRO DOMÁCÍ KINO 2023-2024“ udělované agenturou EISA za vynikající audiovizuální kvalitu a softwarové funkce, které zajišťují vynikající výkon v jakémkoli uživatelském scénáři. Televizor TCL C845 je založen na technologii podsvícení Mini LED a QLED a je podpořen algoritmy kvality obrazu AiPG 3.0. Díky tomu poskytuje vynikající výkon v oblasti kvality obrazu. A díky úrovni jasu 2000 nitů dosahuje obrazovka C845 S HDR vynikajícího kontrastu.
  • TCL 55C805 je také nejlepší volbou pro hráče. Kombinuje 5. generaci Full Array Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 1300 a 144Hz MotionClarity Pro pro výkonně přesný kontrast, ostrý a barevný obraz v HDR kvalitě. Díky funkcím Game Master Pro 2.0, 144Hz VRR, Game Bar, 240Hz Game Accelerator a nejnovějším podporovaným formátům HDR je tento televizor TCL Mini LED tím nejlepším společníkem pro vychutnání těch nejlepších her.
  • TCL 65C955 má 2 000 zón místního stmívání a maximální jas a nabízí dokonalou rovnováhu mezi velkou obrazovkou a výjimečnou kvalitou obrazu se špičkovým výkonem Mini LED a QLED. Jeho 120W audiosystém Onkyo a DolbyAtmos navíc nabízejí výjimečný zvukový zážitek, ideální pro hraní her.
  • Televizor TCL QD-Mini LED TV X955 s bezprecedentním počtem více než 5 000 zón místního stmívání a špičkovým jasem přes 5 000 nitů nabízí úroveň detailů a živosti, která nově definuje zážitek ze sledování televize i hraní her. Televizor TCL X955 je vybaven technologií QLED, díky níž produkuje více než miliardu barev a rozsáhlý 98% barevný gamut DCI-P3. Je poháněn procesorem AiPQ 3.0 –snejnovějšími vlastními algoritmy umělé inteligence společnosti TCL, které nabízejí optimalizovanou ostrost, kontrast, podporu HDR, barvy a pohyby v různých scénách. Kromě výjimečné kvality obrazu nabízí X955 výkonný filmový zvuk a působivý design.

Herní partnerství na míru: pozornost věnovaná spolupráci se společností TCL

Společnost TCL zavedla strategii zaměřenou na hraní her na celosvětové úrovni, s partnerstvími šitými na míru v různých zemích, kde je značka přítomna.

Společnost TCL nově definuje zábavu spojením technologie a představivosti a nabízí hráčům svět nekonečných možností prostřednictvím pohlcujících televizorů a funkcí, které povyšují herní zážitek na novou úroveň. Společnost TCL se nezastaví a bude i nadále rozvíjet své inovační schopnosti, aby nakonec uspokojila potřeby všech hráčů.

Společnost TCL je i nadále lídrem v oblasti technologií a inovací, a proto se hráči mohou spolehnout, že jejich zážitky ze zábavy budou s televizory TCL ještě lepší.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak vám nejnovější produkty TCL mohou pomoci užít si váš oblíbený turnaj, navštivte www.tcl.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share