Šikovný a rychlý – přenosný SSD Transcend také jako OTG disk

Firma TRANSCEND představuje přenosný SSD disk ESD220C s USB C rozhraním, určený pro náročné uživatele se zařízeními Android, Mac a PC.

ESD220CESD220C se vyznačuje velmi kompaktními rozměry, nedostupnými pro tradiční disky 2,5” a elegantním vzhledem. Má šířku a výšku platební karty. Navíc, je vyloučeno nebezpečí poškození dat během přepravy. Plotnové přenosné disky s vyztuženou konstrukcí jsou sice odolné, a však vzhledem k tomu, že SSD nemají pohyblivé díly, jsou ještě spolehlivější řešení. Pouzdro bylo vyrobeno z materiálu odolného proti poškrábání, proto i po několika letech užívání odolá a bude vypadat stále stylově.

Další předností SSD oproti tradičním diskům je podstatně vyšší přenosová rychlost. V případě ESD220C je to 410 MB/s při čtení a 400 MB/s při zápisu dat. Velké množství fotek ve formátu RAW nebo filmy s rozlišením 4K budete moci uložit mnohem rychleji – je to velice důležité zejména pro ty, kteří hodně cestují. Případná editace videa přímo na přenosném disku bude také pohodlnější.

Disk je připojen k počítači pomocí kabelu s populárním konektorem USB 3.0 typu A. Stojí za zmínku, že disk je vybaven rozhraním USB typu C. Kabel s USB C na obou koncích není součást balení a tak si jej uživatele nejnovějších počítačů typu Mac nebo novějších zařízení Android musí přiobjednat, disk lze používat také jako zařízení OTG.

Cena a záruka
Doporučené ceny disků ESD220C:
• 120GB – TS120GESD220C: 2 800,- s DPH
• 240GB – TS240GESD220C: 4 500,- s DPH
• 480 GB – TS480GESD220C: 7 800,- s DPH

Na ESD220C se vztahuje tříletá záruka.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share