LOGITECH Headset Stereo H600 – bezdrátová sluchátka se skvělým poslechem

Odpoutejte se od počítače s bezdrátovou náhlavní sadou Logitech H600 a užijte si hudbu i hovory naplno. Logitech Wireless Headset H600 poskytuje bezdrátový zvuk pro hovory a poslech hudby na PC.

logitech-headset-stereo-h600-bezdratova-sluchatka-mikrofon-usb-nano-prijimac-cerna_i101120Stačí připojit miniaturní „nano“ přijímač do USB portu a můžete na něj zapomenout – je totiž tak malý, že jej můžete ponechat zapojený. Reproduktory sluchátek (drivery) jsou laděné pomocí laseru pro co nejmenší zkreslení, abyste si mohli vychutnat čisté hovory i stereo zvuk, přičemž váš hlas snímá mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku. A nic vás nepoutá k pracovnímu stolu: od svého počítače můžete být až 10 metrů vzdáleni – záleží na nastavení a podmínkách daného prostředí. Dobíjecí baterie vám umožní chatovat nebo poslouchat až šest hodin, během nichž oceníte, jak pohodlné jsou náušníky této náhlavní sady. Navíc je možné headset pro snadné přenášení a uložení složit podobně jako sluneční brýle.

Hlavní vlastnosti:

nano receiver „plug and forget“
hlasitý a jasný zvuk
reproduktory optimalizované laserem
snadná instalace i používání
pohodlné provedení
dosah až 10 metrů

Obsah balení:
bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset H600
nano receiver
nabíjecí USB kabel
uživatelská dokumentace

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 2400 Kč s DPH (červen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share