Šest produktů Logitech získalo ocenění za design Red Dot 2015

Společnost Logitech oznámila, že šest jejích produktů bylo poctěno oceněními za design Red Dot 2015 Product Design Awards, čímž se dovršil třetí po sobě jdoucí rok, kdy tato společnost ceny Red Dot získala.

Letos tuto mezinárodně uznávanou „pečeť kvality“ v podobě ocenění Red Dot získaly tyto produkty: konferenční webová kamera Logitech® ConferenceCam Connect, ultra přenosná miniklávesnice Logitech® Keys-To-Go, mechanická herní klávesnice Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard, klávesnice s Bluetooth připojením pro více zařízení Logitech® Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M280 a reproduktor se značkou Ultimate Ears UE MEGABOOM. Tyto oceněné produkty reprezentují šest rozdílných oblastí, kterým se Logitech věnuje, což jen stvrzuje šíři záběru této společnosti, v níž vyniká v designu a konstrukci svých produktů.

„Jádrem našeho přístupu je zaměření na to, abychom vytvářeli produkty výjimečné vzhledem i konstrukcí a provedením, jež budou mezi jinými vyčnívat,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Naše produkty se odlišují díky inteligentnímu a promyšlenému designu a my jsme hrdi na ocenění, která jsme získali – a stále získáváme – od prestižních organizací zabývajících se hodnocením designu, jako je Red Dot.“

Soutěž Red Dot Product Design byla založena v roce 1954 a každý rok svými cenami vyzdvihne vybranou skupinu produktů z tisíců přihlášených. Vítěze cen Red Dot vybírá mezinárodní porota, která vyhledává produkty, jež významně vyčnívají díky svému výjimečnému designu a konstrukci.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share