A4TECH BLOODY A4-V2 – herní myš s rozlišením 3200dpi

Aktivovaný mód UltraGun3 umožňuje silný ostřelovací režim s potlačením zpětného rázu zbraně a trajektorie střely. Optimalizuje trajektorie a nastavení střelby v reálném čase a vylepšuje výkon zbraně pro přesné zásahy.

a4tech-bloody-a4-v2-dratova-3200-dpi-usb-cerna-7-tlacitek_i117698 Celý systém umožňuje stahování hotových maker od komunity a hráčů Bloody. Celkově je myš  velmi dobře propracovaná a uživatelé nemají sebemenší problémy.

Hlavní přednosti:
Shooting Speed – Až 6X vyšší rychlost odezvy střelby. Normální doba odezvy myši je kolem 18ms, Bloody stačí jen 3 ms!

HoleLESS Engine – Myši jsou vybaveny duálním optickým objektivem (2P), který umožňuje až 54x vyšší kontrast obrazu než běžné myši a zároveň eliminuje nežádoucí světlo, čímž je zajištěno přesné snímání pohybu na jakémkoliv povrchu.

Multi-Core – Na rozdíl od klasických herních myší, které mají pouze jedno jádro, multi-core systém využívá více jader pro rychlé přepínání mezi různými postavami, což nejlépe využijete při on-line hraní. Dopřejte si tedy pro všechny herní charaktery vlastní nastavení, makra a jiné vychytávky!

Strafe shooting – Po aktivaci Core3, můžete použít silný ostřelovací režim s potlačením zpětného rázu zbraně a trajektorie střely.

Real-Time Gun Adjustment free software – Optimalizuje trajektorie a nastavení střelby v reálném čase a vylepšuje výkon zbraně pro přesné zásahy = neustálý headshot.

Oscar Software – Buďte neustále připraveni na jakoukoli hru! Oscar představuje vyspělý nástroj pro editaci maker, můžeteje stahovat/ukládat, ale především ponechat v myši pro různé hry. Pokud nechcete vytvářet vlastní makra, můžete si stáhnout hromadu hotových maker od komunity a hráčů Bloody.

Na českém trhu se prodává za cenu 800 Kč s DPH (srpen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share