Rychlé a bezpečné disky průmyslové řady Transcend SSD570 s SLC čipy

Firma TRANSCEND představuje nové, 2,5“ SSD disky SSD570 SATA III, které dosahují rychlosti čtení až 510 MB/s a až 450 MB/s při zápisu dat. Díky použití SLC Flash čipů a funkce IPS (Intelligent Power Shield) nabízejí disky velkou přenosovou rychlost, zvýšenou úroveň bezpečnosti dat v případě výpadku napájení a současně nižší spotřebu energie.

Transcend-SSD570Disky jsou vybaveny rozhraním SATA III 6 Gb/s a kontrolérem TRANSCEND TS6500. Celá řada používá čipy Flash SLC NAND, které se vyznačují podstatně vyšší životností než populární moduly Flash MLC NAND. To se odráží přímo na bezpečnosti dat a životnosti disku. Díky tomu disky SSD570 umožňují maximální rychlosti čtení až 510 MB/s a 450 MB/s při sekvenčním zápisu dat.

Vestavěná IPS funkce umožňuje uložit větší počet dat ve flash čipech v případě neočekávaného výpadku napájení. Funkce IPS začíná fungovat, než SSD spustí ochranný režim zápisu dat a tím zajišťuje integritu dat a zabraňuje poškození zařízení při náhlém výpadku napájení nebo energetické poruše.

Disk je navržen pro náročná průmyslová použití a je odolný proti nárazům a vibracím. Transcend SSD570 mohou být provozována v pohotovostním režimu, jsou vybaveny technologií S.M.A.R.T. a algoritmem pro vyrovnání opotřebení disku a zajištění dlouhodobého a bezporuchového provozu přístroje. Vestavěný systém ECC zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.

Předpokládané ceny disků TRANSCEND SSD570 činí: verze 64 GB – 15 500,- s DPH a varianty 128 GB – 29 950,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share