Roadstar MP-425 – levný MP3 přehrávač v hliníkovém pouzdře

Značka Roadstar patří mezi uživateli k méně rozšířeným. To však neplatí tak zcela u MP3 přehrávačů, které Roadstar nabízí. Velmi zajímým a zdařilým kouskem je právě model MP-425, ktetrý zaujme nejen svoji příznivou cenou, ale i zpracováním a funkcemi. Připravili jsme krátké představení tohoto přehrávače.

roadstar-mp3-prehravac-mp-425-Hledáte levný, ale přesto funkční a dobře zpracovaný MP3 přehrávač? Pak by jste mohli sáhnout po Roadstar MP-425. Jde o malý přehrávač s podporou MP3 a WMA formátů, který je zabudovaný v hliníkovém pouzdře. Velmi šikovná je také spona, kterou lze připnout v podstatě kamkoliv a využívat přehrávač i ke sportovním účelům.

Napájení je řešeno klasickou vestavěnou Li-ion baterií, takže odpadá vytahování a nabíjení AAA baterií. Výdrž přehrávače by měla být 7-8 hodin, což je také dostačující.  V balení naleznete  sluchátka, USB kabel. Kopatibilní s OS Windows 2000/XP/VISTA a vyšší, nebo MAC OS.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Přehrává soubory: MP3, WMA
Kapacita paměti: 4 GB
Typ baterie: vestavěná
Obsah balení: Sluchátka, USB kabel
Barva: černá

Na česém trhu se tento model prodává v ceně 499 Kč s DPH (leden 2014). Pokud nechcete investovat přes tisíc korun za značkový přehrávač, pak by Roadstar mohl být dobrou volbou.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share