Logitech – nový mobilní reproduktor od Ultimate Ears

Ultimate Ears, jedna ze značek společnosti Logitech, dnes představila nový mobilní reproduktor UE MINI BOOM, který se dodává v několika výrazných barevných variantách a navzdory svým malým rozměrům poskytuje nečekaně plný zvuk. Model UE MINI BOOM vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin na jedno nabití a z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth dokáže streamovat bohatý zvuk do vzdálenosti až 15 metrů. Bezplatná aplikace UE MINI BOOM (k dispozici je pro operační systémy iOS™ i Android™) navíc umožňuje spárovat dva reproduktory UE MINI BOOM a vytvořit tak bezdrátový stereo systém – třeba na párty s přáteli.

boom1Společnost Ultimate Ears představila nový přenosný reproduktor UE MINI BOOM, který je překvapivě malý, ale poskytuje nečekaně plný zvuk v několika variantách výrazných stylových barev. Reproduktor UE MINI BOOM posouvá zkušenosti společnosti Ultimate Ears v oblasti konstrukce malých reproduktorů s mohutným zvukem na novou úroveň a nabízí příruční reproduktor s čistými výškami a hlubokými basy, který vám nabídne skvělý stereo zvuk kdekoli a kdykoli budete chtít.

Díky baterii, která vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin, a připojení přes rozhraní Bluetooth® je reproduktor UE MINI BOOM dokonalým hudebním společníkem, ať již budete streamovat hudební videa, bavit se s přáteli nebo cestovat. Z jakéhokoli zařízení pro přehrávání hudby s rozhraním Bluetooth dokáže streamovat bohatý zvuk ze vzdálenosti až 15 metrů – a při tak plném zvuku vám taková vzdálenost přijde vhod. Díky praktické nabíječce s konektorem micro-USB jej snadno dobijete téměř kdekoli. A navíc můžete bezdrátově spárovat dva reproduktory UE MINI BOOM, abyste získali dvojnásobně silný a plný zvuk – stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci UE MINI BOOM (k dispozici je pro operační systémy iOS™ i Android™).

„Společnost Ultimate Ears nastavuje standardy pro audio řešení, jež odpovídají současnému mobilnímu životnímu stylu,“ řekl Rory Dooley, generální ředitel společnosti Ultimate Ears. „Mobilní reproduktor UE MINI BOOM je šťastným spojením příjemného ovládání a bohatého zvuku a v produktové řadě reproduktorů Ultimate Ears je sice nejmladší, ale zato přináší to nejlepší z obou těchto světů. Ať se již budete doma na svém tabletu dívat na nejnovější hudební videa, pojedete autem na delší výlet s rodinou nebo si jen budete chtít poslouchat oblíbenou hudbu, reproduktor UE MINI BOOM byl vytvořen tak, aby vám byl ideálním společníkem ve stylu dnešního způsobu poslouchání hudby.“

Reproduktor UE MINI BOOM je k dispozici v celé řadě výrazných barev, včetně oranžové, nachové, červené, žluté a černé. Snese i občasné drsnější zacházení díky odolné kovové konstrukci s pogumovaným povrchem, takže jej můžete bez obav hodit do své tašky, sportovního vaku nebo kufru auta. Uvážíte-li spojení atraktivních barev a ohromujícího zvuku, odolného provedení, možnost použití pro telefonování s čistým hlasitým poslechem a multifunkční tlačítko pro příjem a ukončování hovorů, je zjevné, že reproduktor UE MINI BOOM je vaším ideálním společníkem pro poslech hudby.

Cena a dostupnost
Očekává se, že reproduktor UE MINI BOOM bude v Evropě k dostání prostřednictvím maloobchodních prodejen Apple a Apple e-shopů již ode dneška a u dalších prodejců během 1. čtvrtletí 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2719 Kč. Chcete-li získat podrobnější informace nebo zjistit nejbližšího prodejce, navštivte laskavě stránky na adrese www.ultimateears.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share