Palubní kamera Transcend DrivePro 100

Společnost TRANSCEND rozšiřuje  nabídku o kameru do auta DrivePro 100, určenou pro záznam videa dopravních situací na silnicích a to ve Full HD rozlišení. Zařízení je vybaveno clonou f/1.8, vestavěnou baterií, tříosým G-snímačem přetížení a možností pořizování snímků.

TRANSCEND DP100Vysoká kvalita obrazu
Konstrukce objektivu kamery TRANSCEND Drive Pro 100 je odolná proti zamlžení, skládá se ze 7 čoček: 6 skleněných a jedné s infračerveným filtrem, který zajišťuje lepší sytost barev ve dne, zvýšenou citlivost v noci a usnadňuje záznam v mlze. Vyznačuje se širokým zorným úhlem 130° a clonou f/1.8. Auto kamera umožňuje zaznamenávat obraz ve Full HD rozlišení s 30 snímky za sekundu. Užitečnou funkcí je zachycení snímků obrazovky během zaznamenávání videa nebo vně vozidla pro úplné a důkladné zdokumentování silniční události.

Vestavěná baterie
Řidič se nemusí obávat náhlého vypnutí motoru, vestavěna baterie umožňuje pokračování nahrávání záznamu po dobu 30 sekund po náhlém přerušení napájení, nebo 30 min v režimu napájení pouze z baterie.

Nouzový záznam se snímačem přetížení
Kamera je TRANSCEND DrivePro 100 vybavena sensorem pro náraz G-Sensor, který při aktivaci automatické spustí režim nouzového záznamu videa o délce až 1 minuta. Nouzový režim lze také zapnout ručně, a to pomocí speciálního červeného tlačítka. Soubory uložené v tomto režimu jsou chráněny proti přepsání.

Aplikace DrivePro PC Tool
TRANSCEND poskytuje aplikaci DrivePro PC Tool pro PC se systémem Windows pro třídění a prohlížení video souborů přímo v kameře bez nutnosti instalování dodatečných kodeků. Speciální tlačítko v aplikaci umožňuje také jednoduché ukládání jednotlivých snímků s klíčovými okamžiky záznamu.

Sada obsahuje paměťovou kartu microSDHC Class 10 16GB
Pro montáž kamery TRANSCEND DrivePro 100 na čelní sklo lze využít držák s oboustrannou lepící páskou nebo držák s přísavku, oba způsoby jsou součástí balení. Po připojení zařízení do zásuvky zapalovače a nastartování vozidla bude automaticky zahájen záznam videa na kartu microSDHC Class 10 MLC o kapacitě 16 GB, která je také součástí balení. Po vyčerpání kapacity paměťové karty budou automaticky nejstarší soubory přepsány novými záznamy, což zaručuje účinnou správu dostupné paměti. Soubory zaznamenané v nouzovém režimu jsou nadále chráněné proti přepsání.

Maloobchodní doporučená cena kamery do auta TRANSCEND DrivePro 100 činí 2 600,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share