Odolný a rychlý SanDiskExtreme PRO Portable SSD míří na českýtrh

Přenosný externí SSD disk SanDiskExtreme PRO Portable SSD využívá vlastní firemní technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB, které umožní rychleji přesunovat soubory a upravovat je přímo na disku. Odolné pouzdro pomáhá chránit digitální obsah všude na cestách. Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB a je kompatibilní se zařízeními PC nebo Mac. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A.

SanDiskExtreme PRO Portable SSD využívá vlastní bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s** a plně využívá rozhraní USB 3.1 druhé generace**. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku. To šetří nejen čas ale i kapacitu interního disku v počítači.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání jádro SSD disku a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu.1 Malé a lehké provedení disku SanDiskExtreme PRO Portable SSD znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. Externí disk spolupracuje s počítači PC i Mac™ hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A3. To usnadňuje zahájení práce a její pokračování téměř ve všech situacích.

Cena a dostupnost:

SanDiskExtreme PRO Portable SSD je dodáván ve třech kapacitách. U kapacity 500 GB ceny začínají na 4 130 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Kapacita 500 GB/ 1 TB / 2 TB

Rozhraní: USB 3.1 2. generace

Konektor: USB-C

Kompatibilita: Počítače PC a Mac – žádné ovladače nejsou potřeba

Kompatibilní se systémy Windows 10, Windows 8, Windows® 7 a Mac OS 10.9+

Rozměry: 110,26mm ×57,34mm ×10,22 mm

Rychlost sekvenčního čtení: 1050MB/s

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share