NGS GKX-500 – herní mechanická klávesnice

Herní mechanická klávesnice NGS GKX-500 je vyzbrojena na intenzivní gaming. Disponuje pevnou a odolnou konstrukcí, která s přehledem zvládne i agresivní herní styl v rámci stříleček, závodů nebo sportovních her. Samozřejmostí je také barevné RGB podsvícení, které dodá stylový vzhled. Klávesnice je vybavena numerickou částí a umožní vám nastavení kláves podle vašich požadavků. Komfortní ovladatelnost podporuje také funkce Anti-Ghosting, díky které není narušena funkčnost při stisku více kláves najednou a každý úder si najde svůj cíl. Rychlé a pohodlné připojení je zajištěno pomocí USB konektoru.

Plnohodnotná mechanická klávesnice pro každého vášnivého hráče. Kovová konstrukce vykazuje jen tu nejvyšší možnou odolnost a stabilitu. Nechybí ani RGB podsvícení s možností vlastního nastavení či funkce Anti-Ghosting. Zajisté potěší také široká kompatibilita s herními konzolemi. Připojení je realizováno skrze USB port.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozložení kláves: československé

Multimediální klávesy: ne

Podsvícení: ano

Délka kabelu: 1,8 m

Připojení: USB 2.0

Barva: černá

Rozměry: 425 x 120 x 30 mm

Hmotnost: 680 g

Na českém trhu se tento model herní klávesnice prodává za cenu 890 Kč včetně DPH (leden 2023).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share