NGS GSX-150 – herní reproduktory s RGB podsvícením

Kompaktní stolní reproduktory NGS GSX-150 s výkonem 2× 6 W zajistí plnohodnotné ozvučení multimédií, jako jsou filmy, videa, hudba a samozřejmě také hry. Stereo reproduktory disponují RGB LED podsvícením podporují stylový vzhled. Díky rozměrům a nízké váze se s reproduktory snadno manipuluje a bez problémů je umístíte do požadovaného prostoru v herním brlohu, domácnosti nebo kanceláři. Díky 3.5mm audio vstupu lze přehrávat obsah z PC, Macu, notebooku nebo jiných kompatibilních zařízení. Konstrukce z kvalitních materiálů zajišťuje odolnost a extra ochranu proti poškození.

Herní reproduktory v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 12 W poskytují kvalitní stereofonní zvuk. Pomocí funkcí zapnutí/vypnutí a ovládání hlasitosti integrovaných do jednoduchého knoflíku na přední straně můžete tyto reproduktory ovládat jediným tlačítkem. Stylový design doplňuje RGB podsvícení. Připojení lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K napájení slouží USB port.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Výkon: 2x 6 W

Konfigurace: 2.0

Frekvenční rozsah: 300 Hz – 20 kHz

Připojení: 3,5 mm jack, USB (napájení)

Regulace hlasitosti: ano

Rozměry: 165 x 90 x 78 mm

Hmotnost: 0,64 kg

Barva: černá

Na českém trhu se tyto reproduktory prodávájí za cenu 900 Kč včetně DPH (září 2022).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share