Mini akční kamera Genius Life-Shot FHD300 s wifi

Genius přináší na trh novinku z řady Life Cam, akční kameru s vodotěsným pouzdrem, Genius Life-Shot FHD300. Kamera je určena aktivním lidem, kteří chtějí mít své zážitky a sportovní výkony bezpečně uchované a zaznamenané.

FHD300Genius Life-Shot FHD300 je vybaven 8 megapixelovým sensorem od Sony, se kterým uživatel pořídí čisté a živé záběry i fotografie. Podporované jsou tři různé způsoby, jakými může uživatel zaznamenat veškeré okamžiky, a to fotografie, video a časosběrná videa. Videa jsou nahrávána ve Full HD kvalitě 1920×1080 a jsou ukládána na paměťovou kartu formátu micro SDHC.

Pořizovat záběry je možné za každého počasí, a to díky odolnosti kamery IPX5, což umožňuje její použití i za velmi silného deště. Součástí balení je také vodě odolné pouzdro, které uživateli dává možnost ponoření se s kamerou do vody až do hloubky 3 m. Další doplněk, který ocení cyklisté, je držák na kolo umožňující připevnění kamery na řídítka. Spolu se stativem, který je také součásti balení, je možné pořizovat snímky ke každé příležitosti.

Významnou funkcí kamery Life-Shot FHD300 je možnost připojení přes Wi-Fi. Pomocí aplikace Genius Life-Shot může uživatel propojit svůj smartphone nebo tablet s kamerou přes Wi-Fi a mít tak okamžitý přistup k videím a fotografiím. Díky tomu lze okamžitě sdílet nahrávky s přáteli na sociálních sítích nebo je přehrávat přímo z kamery na tabletu.

Mobilní aplikace je dostupná jak pro systémy Android, tak i pro iOS. Rozměry kamery jsou 110x230x65mm a váží pouhých 36g. Doporučená koncová cena Genius Life-Shot FHD300,- 2 650,-s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share