Logitech – druhá polovička vašeho iPadu mini

Nový doplněk Logitech Ultrathin Keyboard mini je štíhlou klávesnici sloužící současně jako ochranný kryt a stojánek pro příjemnější používání tabletu iPad® mini. Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini vám pomůže naplno využívat možností tabletu iPad mini, ať již jej používáte k čemukoli – a současně si váš tablet zachová svůj tenký, odlehčený a štíhlý styl.

Custom_format_UltrathinKBCoverMini_BLK_CTG Společnost Logitech dnes představila produkt Logitech Ultrathin Keyboard mini, štíhlou klávesnici sloužící současně jako ochranný kryt a stojánek pro příjemnější používání tabletu iPad® mini. Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini vám pomůže naplno využívat možností tabletu iPad mini, ať již jej používáte k čemukoli – budete moci snadněji pracovat s aplikacemi, filmy a fotografiemi a umožní vám pohodlnější psaní – a současně si váš tablet zachová svůj tenký, odlehčený a štíhlý styl.

„Jsme potěšeni, že jsme mohli uvést konstrukci klávesnic společnosti Logitech s názvem Logitech Ultrathin Keyboard Cover, která v našem odvětví získala mnohá ocenění jako nejlepší mobilní klávesnice pro iPad – nyní i pro tablet iPad mini,“ řekl Alexis Richard, ředitel vývoje značky pro příslušenství tabletů ve společnosti Logitech. „Můžete si ji představit jako druhou polovinu vašeho iPadu mini. Její propracovaný design s úhlopříčkou sedm palců dokonale lícuje s tělem iPadu mini a současně nabízí klávesy plné velikosti umožňující snadné psaní, čímž šetří plochu pro zobrazování obsahu, kterou jinak softwarová klávesnice na displeji zabírá.“

Ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini se k tabletu bezpečně přichytí pomocí silných vestavěných magnetů a má štíhlý hliníkový kryt, který ladí s designem iPadu mini a poskytuje mu odolnou ochranu, aniž podstatně zvýší jeho hmotnost. Jakmile ji budete chtít použít, stačí klávesnici Logitech Ultrathin Keyboard mini odejmout, z druhé strany krytu je vestavěna klávesnice používající technologii Bluetooth® EasyType, která nabízí tradiční rozložení kláves v malém provedení s úhlopříčkou sedm palců, včetně funkčních klávesových zkratek iPadu mini, které používáte nejčastěji, jako například kopírování a vkládání. Navíc slouží i jako stojánek, abyste při prohlížení obsahu na iPadu mini mohli mít volné ruce a nemuseli jej držet.

Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini má funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, což znamená, že váš iPad mini se automaticky probudí, jakmile sejmete kryt, a přejde do režimu spánku, když jej zavřete. Samotná klávesnice má výdrž baterií tři měsíce (při předpokládaném používání dvě hodiny denně), takže můžete věnovat více času zkoumání vašeho nového tabletu a méně času se trápit s tím, že klávesnice bude vybitá.

Cena a dostupnost
Očekává se, že ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2099 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com, www.digizona.cz nebo na blogu společnosti Logitech.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share