LENCO XEMIO 760 BT 8GB – jednoduchý MP3 přehrávač s větším LCD (představení)

Kapesní MP3 přehrávač s připojením Bluetooth za příznivou cenu nabízí společnost Lenco na českém trhu již nějakou dobu. Mezi klady přehrávače patří nejen cena, ale i celá řada technických zajímavostí a možností. Dokáže tento přehrávač přesvědčit i náročnější uživatele?

76826_0aNejen malé kapesní rozměry, ale i dobrá výdrž, větší přehledný LCD displej a podpora bluetooth, jsou přednosti Xemio 760BT. Značka Lenco není na českém trhu žádným nováčkem a zaměřuje se již celou řadu let na nižší a střední segment elektronicky a audio techniky vůbec.

Model Xemio 760 BT nabízí v základu paměť 8GB, kterou lze samozřejmě rozšířit až o dalších 16GB pomocí microSD karet. Z hudebních formátů jsou podporovány MP3, WMA, APE, FLAC, OGG a WAV. Přehrávač umí i video formáty AVI a AMV. Poradí si i s obrázky JPG, BMP či GIF a TXT soubory. Využít ho lze také jako diktafon, protože má zabudovanou funkci záznamníku. Velkým přínosem je plná podpora bluetooth s možností spárování s jakýmkoliv zařízením podporující tuto technologii.

Další technické parametry:
Integrovaný (Lithium Polymer) dobíjecí baterie
Kapacita baterie: až 3,5 hodiny
Připojení : Micro USB port a Micro SD karet pro karty až 16 GB
3,5 mm sluchátka jack
USB kabel a sluchátka
Rozměry : 45 x 9 x 95 mm (Š x H x V)
Hmotnost : 32 gr.

Zakoupit lze přehrávač především na Internetu, ale i v kamenných prodejnách v ceně kolem 1400 Kč s DPH (říjen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share