Rollei ActionCam 400 – outdorová kamera s fullHD a WIFI

Zaznamenejte dobrodružství ve vysoké kvalitě díky odolné videokameře Rollei Actioncam 400. Vrhněte se do jakékoli akce s kompaktní a lehkou kamerou, kterou můžete vzít na hory nebo pod vodu, upevnit na kolo či helmu a pořídit tak skvělé záznamy ve fullHD.

rollei-actioncam-400-full-hd-video Kamera pro extrémní sporty vám poskytne detailní a dokonale ostré záznamy akce a díky mimořádně vysoké kvalitě vaše videa vezmou všem divákům dech. Díky 2″ LCD displeji s rozlišením 960 × 240 px je zaručeno pohodlné a intuitivní nahrávání. Díky režimu Burst Mode budete sériově snímat každou scenérii a neunikne vám žádný důležitý oékamžik.

Konstrukce kamery odolá nárazu až z výšky 1 metru a pod vodní hladinu se podíváte díky robustnímu ochrannému pouzdru, které zajišťuje vodotěsnost až do hloubky 40 metrů. Natočte unikátní a bohaté scenérie, a to až po dobu 110 minut nepřetržitého natáčení. Díky aplikaci pro váš smartphone nebo tablet budete moci sledovat videa a fotografie rychle a jednoduše. Speciální bezdrátový ovladač v podobě hodinek vám ideálně usnadní ovládání, takže kameru můžete spustit, zastavit nebo zachytit snímek, a to do vzdálenosti až 15 metrů. Díky tomu můžete vytvořit vzrušující fotografie nebo videa. Samozřejmostí je rozšiřovací slot pro MicroSD karty, a to až do kapacity 32 GB.

Kamera nabízí Wi-Fi připojení s dosahem až 15 metrů. Kameru připojíte k Vašemu smartphonu nebo tabletu přes mobilní aplikaci (iOS/Android). Součástí balení je podvodní pouzdro, které je vodotěsné až do 40 metrů. Dále je ke kameře dodáváno dálkové ovládání, které si můžete připnout na ruku jako hodinky, dosah má až 15 metrů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení videa: Full HD / 30 fps

Výdrž baterie: až 75 min (s Wi-Fi), 110 min (bez Wi-Fi)

Slot pro karty: microSD

Konektor: HDMI, USB 2.0

Rozměry: 54 x 37 x 51 mm

Hmotnost: 78 g

Barva: černá

Na českém trhu se tento model prodává v ceně do 3 000 Kč vč. DPH (únor 2016).

Zakoupit lze tuto kameru v eshopu www.digizona.czRoller Action Cam 400

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share