LENCO PODO 152 – levný MP3 přehrávač s barevným LCD a podo metrem

Další v řadě MP3 přehrávačů, které tentokrát nabízí společnost Lenco nabízí i některé zajímavé funkce. V základu jde o sportovní přehrávač s podo metrem, který jistě při sportování velmi oceníte. Značka Lenco není v našich končinách tak rozšířená, ale v malé elektronice se již několikrát na našem trhu objevila.76828_0a

Přehrávač Lenco PODO 152 – nabízí multimediální sportovní MP4 přehrávač, který je uložen ve skvěle vyhlížejícím těle, kterému dominuje 1,8″ TFT LCD displej. Základní funkcí zařízení je samozřejmě přehrávání hudby, ale poradí si i s obrázky, texty a videem. Navíc je v přístroji zabudován i výborný krokoměr, který počítá vaši ušlou či uběhlou vzdálenost nebo spálené kalorie. Tato funkce je dosti užitečná pro sportovně zaležené lidi a je dosti velkým lákadle právě u tohoto modelu.

Samotná zabudovaná paměť přehrávače o kapacitě 4 GB lze snadno rozšířitelná o microSD kartu o velikosti až 16 GB, což je plně dostačující. Integrovaná (Li–Pol) dobíjecí baterie má výdrž až 3 hodiny. Na zadní straně přístroje je praktický klip, díky kterému si můžete přehrávač jednoduše připnout k oblečení. Na bočních stranách jsou velmi kvalitně provedená tlačíka ovládání. Součástí balení jsou také kvalitní sportovní sluchátka.

Technické parametry:
1,8 „(4,5 cm) TFT LCD displej
4 GB interní paměť
Krokoměr
Micro USB a micro SD přehrávání
Audio a video formáty MP3, WMA, AMV
Foto formáty: JPG, BMP a GIF
E-book funkce podporuje TXT soubory
Integrovaná (Lithium Polymer) dobíjecí baterie
Kapacita baterie: až 3 hodiny
Rozměry: 40 x 12 x 51 mm (š x v x h), hmotnost: 32 gr.

Přehrávač se na českém trhu prodává v ceně 999 Kč s DPH (září 2014) a to jak na internetu, tak i v klasických prodejnách. Součástí balení je USB kabel, sportovní sluchátka a montážní klip. Pro nejen sportovně založené jedince ho lze jen doporučit.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share