Kvalitní herní set Logitech Driving Force G29 pro všechny platformy

Volant zkonstruovaný pro dokonalý zážitek z jízdy bez kompromisů. Díky zpětné odezvě se dvěma motory ucítíte každý smyk pneumatiky na každém typu povrchu a přesně tak můžete kontrolovat nedotočení či přetočení a driftování. V hřídeli jsou umístěna masivní ocelová kuličková ložiska, která dodávají na hmotnosti a odolnosti. Výjimečně plynulý a tichý chod řízení zajišťují šnekové převody vytvořené podle vzoru převodů používaných v automobilových převodovkách. LED indikátory umístěné přímo nad středem volantu informují, kdy je třeba přeřadit o stupeň nahoru nebo dolů, díky čemuž můžete udržovat maximální akceleraci, aniž byste museli spouštět oči z dráhy. 24polohový otočný volič a tlačítka +/- v přední části vám dále umožní doladit předvolby řízení. Rozsah 900° umožňuje otočení o dvě a půl otáčky, což je stejný rozsah pohybu jako u skutečného auta. Navíc je potažen vysoce kvalitní, ručně šitou kůží, která evokuje dojem špičkového závodního vozu. Volant lze bezpečně připevnit ke stolu nebo závodní soupravě prostřednictvím integrovaných úchytek či upevňovacích bodů pro šrouby.

Podlahové pedály z nerezavějící oceli umožňují přesnou aplikaci síly. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů polohovat, čímž usnadníte provádění manévrů pata-špička. Základna je opatřena gumovými nožkami pro tvrdé povrchy a patentovaným výsuvným úchytným systémem na koberec, díky čemuž zůstane přesně tam, kam ji položíte.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Kompatibilita: PlayStation 3, PlayStation 4, PC

Rozměry volantu: 278 x 270 x 260 mm

Úhel otáčení: 900°

Počet pedálů: 3

Na českém trhu se prodává za cenu 6 500 Kč včetně DPH (duben 2022).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share