Gimbal Rollei GO! ovládne váš smartphone

Společnost Rollei uvádí na trh nový elektronický stabilizátor Rollei Go! pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Ideální společník pro všechny video nadšence a tvůrce efektních timelaps videí. 

Nový tříosý stabilizátor Rollei Go! nabízí funkce, které usnadňují a zdokonalují záběry z mobilních telefonů s úhlopříčkou do 6,5″ na profesionální úroveň. Videa ve vysoké kvalitě 4k a vysoké obnovovací frekvenci skutečně ukazují své plné kouzlo pouze tehdy, když byly natáčeny co nejplynuleji. Rollei Go! proto umožňuje pohyb a stabilizaci na třech osách a otáčení o 360° a náklon +/-165°.

Záběry hodné Hollywoodu         

Rollei GO! nabízí širokou škálu režimů záznamu a se svými třemi osami pohybu dokáže učinit záběry akční a atraktivní. V režimu „inception“ zamotáte divákům hlavu díky opravdovému videu s otočením o 360 ° kolem osy záběru. Milovníci časosběrných videí uchvátí dva režimy Motion Timelapse, který přinese do časosběrného videa dynamiku a pohyb, a Timelapse, u kterého je stejně jako u zpomalených záběrů důležitá stabilizace. S efektem Dolly Zoom (efekt Vertigo) si osvojíte efekty velkých filmařů a vytvoříte vysoce dramatické video sekvence.

Snadné Zoomování a profesionální aplikace

Ovládání zoomu pomocí kolečka je centrálně umístěno na rukojeti tak, aby bylo ovládání opravdu intuitivní a umožňuje rychlé přiblížení a oddálení jednoduchým posunutím palce. Pomocí otočného tlačítka můžete také snadno procházet menu aplikace. Rollei Go! aplikace je samozřejmě k dispozici zdarma pro iOS a Android, můžete s ní přímo ovládat kameru vašeho smartphonu přes gimbal (ISO, vyvážení bílé, rychlost závěrky, zaostření). Součástí balení je robustní přepravní a skladovací pouzdro, které chrání váš Gimbal GO!.

Výkonná a odolná baterie a praktický mini stativ

Výkonný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 2200 mAh poskytuje pro Rollei GO! dostatek energie až na 12 hodin provozu, nebo může i dobíjet váš mobilní telefon skrze USB či micro USB konektor. Kompatibilní zařízení je také možné napájet zcela bezdrátové přes indukční nabíjení v rameni gimbalu. Pokud chcete filmovat ve stacionárním režimu nebo třeba postavit gimbal na stůl nabíjet jej, je nový Rollei Gimbal GO! vybaven robustním stativem se standardizovaným 1/4 “ závitem.

Ceny a záruky:

Rollei Rollei GO!  přichází na trh s bezkonkurenční cenou a to:

Rollei GO!  za 2 590,- s DPH

Na oba modely se vtahuje záruka 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share