Kingston HS4 – vysokorychlostní čtečka paměťových karet

Kingston, největší nezávislý výrobce paměťových produktů na světě, představuje čtečku paměťových karet HS4 All-In-One Media Reader. Multifunkční čtečka paměťových karet HS4 AIO přináší oproti předchozí generaci především výrazné zrychlení přenosu.

USB_3_FCR-HS4_MediaReader_cord_hr_13_03_2015_11_12(1)Oproti staršímu modelu byly také možnosti čtečky rozšířeny o podporu všech dominantních formátů paměťových karet a to včetně současných nejrychlejších SD karet (podporovány jsou standardy UHS-I i UHS-II), nebo Compact Flash karet typu I a II (UDMA 0-7).

Uživatelé tak mohou rychle a bez potíží přenášet a zálohovat svoji hudbu, fotografie, videa a další digitální data s využitím výkonu USB 3.0. Díky přenosové rychlosti až 5Gbit/s, tedy téměř desetinásobku přenosové rychlosti USB 2.0, tak dochází k výrazné úspoře času během přenosu. Kompaktní formát čtečky se ukrývá v elegantním kartáčovaném niklovém obalua je plně zpětně kompatibilní s USB 2.0.

“Čtečka paměťových karet HS4 All-In-One je úžasné zařízení, které rychle přenáší data mezi celou přístrojů a to jak doma, tak i na cestách,” prohlašuje Jean Wong ze společnosti Kingston. “Navýšení maximální kapacity rodiny CF Ultimate 600x karet umožní vášnivým fotografům a kameramanům zachytit vice obsahu a pokud využijí také čtečky HS4, také je jednoduše a rychle přenést,” dodává.

Na čtečku HS4 All-In-One se vztahuje tradiční dvouletá záruční lhůta, rodina karet CF Ultimate 600x disponuje zárukou doživotní. Oba produkty se opírají o legendární spolehlivost značky Kingston a vztahuje se na ně bezplatná technická podpora. Více informací naleznete na http://www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share