DIVOOM repro Bluetune-1 – bezdrátový reproduktor s velkou výdrží

Elegantní reproduktor Divoom vám zprostředkuje kvalitní hudební zážitky díky ohromujícímu a kvalitnímu podání prostorového zvuku. Stylové zařízení nabízíme v několika barevných provedeních. Díky tomu jej snadno sladíte s barvou vašeho telefonu či MP3 přehrávače.

divoom-repro-bluetune-1-bluetooth-akumulator-4w-bila_i100350Kompaktní konstrukce reproduktoru Divoom jej předurčuje pro využití na nejrůznějších místech, ať už jste ve škole, v práci nebo doma. Reproduktor obsahuje vnitřní baterii, která umožní až 8 hodin nepřetržitého poslechu. Líbivé tvary si zamilujete nejen vy, ale také vaše okolí. To se vám podaří šokovat vysoce kvalitním a hlasitým projevem z tohoto stylového hudebního příslušenství. Reproduktor Divoom lze spárovat s telefony prostřednictvím bluetooth, a to až do vzdálenosti 10 m. K ovládání hlasitosti a párování poslouží tlačítka na boku reproduktoru, chod indikuje modrá LED. Pro spojení s dalšími zdroji zvuku poslouží připojený kabel se 3,5mm jackem, který se diskrétně ukládá do spodní strany zařízení.

Specifikace:

Celkový RMS výkon: 4 W
Frekvenční odezva: 60 Hz-20 kHz
Driver Size: 50mm micro reproduktor, 4 ohmy

Rozměry: 60 x 60 x 68 mm
Provozní dosah: až 10 m
Bluetooth RoHS V2.1 + EDR
Bluetooth profil A2DP
Podpora Sterea
Barevné provedení: bílá

Cena byla na českém trhu stanovena na 800 Kč s DPH, což je cena velmi příjemná a přijatelná. Zakoupit tento přenosný reproduktor můžete jak na internetu, tak v celé řadě kamenných obchodů.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share