Kamera do auta Transcend DrivePro 130

Firma Transcend představuje novou kameru do auta DrivePro 130. Transcend DrivePro 130 využívá k zaznamenávání videa snímač Sony Exmor™ s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů. Pro lepší kvalitu videa je zařízení vybaveno technologií Wide Dynamic Range (WDR), která vyrovnává světlejší a tmavší místa v každém záběru.

Dostupná je také funkce pro upozornění na nutnost rožnutých světel, DrivePro 130 tak signalizuje při soumraku nebo při vjetí do tunelu. Řidič si také může nastavit čas pro připomenutí odpočinku.
Kamera díky integrovanému Wi-Fi modulu komunikuje s mobilními zařízeními se systémem Android a iOS, a to prostřednictví mobilní aplikace DrivePro. Po spárování mobilního zařízení s kamerou je možné přes tuto aplikaci upravovat snadno jednotlivá nastavené a zobrazit živý náhled.
Díky funkci kontinuálního časosběrného snímání (time-lapse) je DrivePro 130 užitečná také při parkování tzv. funkce dohledu.
Součástí balení je paměťová karta Transcend microSDHC řády High Endurance s kapacitou 16 GB. Tato karta se vyznačuje zvýšenou odolností proti vnějším vlivům a zaručuje bezstarostný záznam 3 000 hodin filmu. Karta je vyrobena na bázi čipů MLC NAND.
DrivePro 130 je dostupná v provedení s přísavným držákem nebo s oboustrannou lepicí páskou.

Záruka a cena
Maloobchodní doporučená cena Transcend DrivePro 130 je 3 890,- s DPH.
Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share