HyperX představuje nový herní headset Cloud II

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení headsetu HyperX Cloud II. Nová náhlavní sada HyperX Cloud II se dodává již nyní a její zvláštností – kromě dalších skvělých vlastností a funkcí, jaké měly dřívější náhlavní sady HyperX Cloud, jež získaly mnohá ocenění – je nově navržená USB zvuková karta s ovladačem, který poskytuje virtuální zvuk ve formátu 7.1.

HyperX_Cloud_II_KHX-HSCP-RD_red-logo HyperX_Cloud_II_KHX-HSCP-RD_redOvladač zpracování zvuku, který kompletně zkonstruovali odborníci v oblasti audia v HyperX, je podsvícen pomocí LED a nabízí hardwarově zpracovávaný (není potřeba instalovat žádné softwarové ovladače) virtuální prostorový zvuk 7.1 s možností odděleně ovládat hlasitost sluchátek a mikrofonu. Hráči mohou snadno zapnout virtuální surround zvuk ve formátu 7.1 stiskem tlačítka, čímž dojde k emulaci situace, jako by měli sedm reproduktorů, které jim zpřesňují orientaci v prostoru pro lepší pocit při hraní. HyperX Cloud II je napájen přes rozhraní USB , které zajišťuje zesílení zvuku i mikrofonu, a má současně i konektor jack 3,5 mm kompatibilní s konzolemi PS4 a Xbox One1.

Výsledný zvuk snímaný mikrofonem je digitálně vylepšen funkcemi potlačení hluku, automatického řízení vstupní citlivosti a eliminace echa díky USB zvukové kartě. Náhlavní sada HyperX Cloud II je certifikována pro aplikace TeamSpeak a Skype a poskytuje čistější zvuk hlasu, herních efektů a snížený hluk pozadí. Náušníky a hlavový pásek jsou vyrobeny z pěny se 100procentní tvarovou pamětí, jež zaručuje maximální komfort i při dlouhých hodinách hraní.

HyperX současně představí svou druhou verzi herní podložky pro myš HyperX FURY Pro Gaming Mouse Pad. Je vyrobena z textilního materiálu a měkkého vypodložení a nabízí optimální přesnost, pohodlí a stabilní oporu. Podložky pro myš HyperX FURY jsou k dispozici ve čtyřech velikostech, dají se snadno přenášet a jsou odolné, takže vyhoví prostředí a nárokům každého hráče.

„Z rozšíření naší nabídky periférií HyperX o náhlavní sadu Cloud II a podložku pro myš máme skutečně radost,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Nyní můžeme hráčům poskytnout virtuální zvuk 7.1 díky náhlavní sadě, jež nabízí veškerý komfort a stylovost předchozí řady HyperX Cloud. Oba tyto nové produkty hráčům přinesou skvělý zvukový zážitek i pocit z přesného ovládání, takže se mohou plně ponořit do intenzivních zážitků při hraní.“
Náhlavní sady HyperX Cloud II jsou k dispozici v červené barvě, kovové armádní a v omezené edici i v růžové (budou uvedeny již brzy), vztahuje se na ně dvouletá záruka a vyznačují se legendární spolehlivostí značky HyperX.
HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav a akcí, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share