TRANSCEND HUB2C-kompaktníhub na USB-C

Firma TRANSCEND představuje nový hub USB-C. Zařízení nazvané HUB2C mění jeden port USB typu C načtyřiporty typu A, díky tomu rozšiřuje možnosti počítače a umožňuje provozovat více periferií současně.

TRANSCEND HUB2C transformuje jeden port USB typu C na čtyři porty typu A. Jedná se o praktické řešení pro lidi, kteří chtějí k svému přístroji připojit více zařízení, než umožňuje počet dostupných vstupů.

Hub je možné připojit do počítačů, laptopůnebosmartphonůa tabletůvybavených portemUSB typu CaThunderboltem 3, např. doiPadu Pro 2018.Pro práci nepotřebuje žádné ovladače.Zařízení je spolu s periferiemi připraveno k provozu ihned po připojení.

Příslušenství umožňuje připojení k počítačinapř. externí paměti, klávesnici, myšinebosluchátek.

Díky rozměrůmsrovnatelnýmdo rozměrů kreditní karty, tloušťce 1 cm ahmotnosti 29 gramů, můžete mít TRANSCEND HUB2Cvždy při sobě, a jeho přenášenínebudežádným problémem.Kabel je pevně připevněn k zařízení, což zvyšuje pohodlí při používání a eliminuje riziko ztráty. Další výhodou je odolnost –teplota, při které může hub pracovat, jeod 0⁰C do 70⁰C.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share