Herní náhlavní sada s prostorovým zvukem Logitech G430

Podobně jako modely Logitech® G35 Surround Sound Headset a Logitech® Wireless Gaming Headset G930, je herní náhlavní sada s prostorovým zvukem Logitech® G430 Surround Sound Gaming Headset založena na technologii Dolby® Headphone umožňující vytvořit zvukové pole v celém prostoru 360 stupňů.

g430-gaming-headset-imagesPodobně jako modely Logitech® G35 Surround Sound Headset a Logitech® Wireless Gaming Headset G930, je herní náhlavní sada s prostorovým zvukem Logitech® G430 Surround Sound Gaming Headset založena na technologii Dolby® Headphone umožňující vytvořit zvukové pole v celém prostoru 360 stupňů, které vás úplně pohltí a dává vám výhodu slyšet to, co ve hře právě nevidíte, od kroků po sirény. Díky prostorovému zvuku Dolby Headphone 7.1 uslyšíte až sedm oddělených kanálů zvukových dat, plus basový efektový kanál. Podobně jako herní náhlavní sady s prostorovým zvukem Logitech G230 je tato náhlavní sada vybavena omyvatelnými náušníky, jež pro dlouhé herní seance nabízejí měkké a pohodlné usazení. Budete-li chtít, aby vás ostatní slyšeli, lze mikrofon s funkcí rušení okolního hluku nastavit tak, že bude slyšet pouze váš hlas. Pokud mikrofon právě nepoužíváte, je možné jej snadno sklopit a otočit stranou, takže vám nebude překážet. Očekává se, že herní náhlavní sada s prostorovým zvukem Logitech G430 je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2079 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share