HAL3000 Zeus II – PC hry a práce v jediné sestavě

Počítačová sestava HAL3000 Zeus II navržena s ohledem na efektivní pracovní činnost i plynulé hraní moderních her ve 3D grafice a Full HD rozlišení.

hal3000zeusPečlivě vybrané komponenty zajistí bohatou multimediální zábavu a současně nikterak neomezí vaše pracovní nasazení. Ideálně se tak hodí do každé domácnosti. Základem sestavy je silný procesor Intel Core i5, který je doplněn 8GB RAM. Díky tomu je zajištěn svižný chod a rychlá odezva při práci s kancelářskými i pokročilými aplikacemi, náročný multitasking a samozřejmě veškerou běžnou PC činnost.

eutuchající herní tempo s gamingovou sestavou HAL3000 Zeus II, která disponuje ještě nadupanějším procesorem Intel Core i5 a svižnou 8GB RAM. Díky tomu si hráči dopřejí enormně rychlou odezvu a pohodlné hraní moderních titulů poslední doby.

Kvalitní komponenty jsou speciálně navrženy pro vysokou herní i multimediální zátěž. Spolu se zvýšenou odolností je inovovaný počítač HAL3000 Zeus II ideální stroj pro každodenní herní nasazení a multimediální zábavu. Plynulé zobrazení a detaily podporuje výkonná grafická karta MSI GTX 960, stylová skříň obsahuje vrchní pozici pro připojení pevného disku nebo SSD disku, což je výhodné při kopírování dat či jejich zálohování. Celá sestava pak optimálně podporuje ukládání objemných dat nebo rychlý startu her, aplikací a efektivní multitasking.

KONFIGURACE:
Procesor: Intel Core i5-6500 3,2GHz
Chladič CPU SilentiumPC Spartan LT HE922
Základní deska: MSI H110M ECO
Grafická karta: MSI GTX 960 2GD5T OC
Operační paměť: 8GB Kingston HyperX Fury Black (2 x 4GB)
Systémový pevný disk: SSD Kingston HyperX Fury 120GB
Datový pevný disk: WD Caviar Blue 1TB
Optická mechanika: LG DVD±R/±RW/RAM, M-disc
Skříň: SilentiumPC Brutus M25 Pure Black
Zdroj: SEASONIC ECO 430, 430W

Na českém trhu se s tří letou zárukou tento model prodává za 22 990 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share