Dobíjecí herní myš Logitech G700s (představení)

Společnost Logitech nabízí již nějakou dobu novou řadu herních myší Logitech® G, jejímž prostřednictvím reflektuje svůj nový přístup k hraní her na PC. Typ G700s nabízí celou řadu vychytávek a možností.

Logitech G700sMyš Logitech® G700s Rechargeable Gaming Mouse je bezdrátová herní myš s rychlostí posílání zpráv o pohybu srovnatelnou jako u myši připojené kabelem. Ve skutečnosti si zachovává stále stejnou rychlost zpráv bez ohledu na to, zda je připojena přes bezdrátové rozhraní na kmitočtu 2,4 GHz nebo pomocí USB portu – a to osmkrát rychlejší než u standardní USB myši. Je-li vaše hra dlouhá, nemusíte ji ukončit – můžete hrát dál a myš současně dobíjet, stačí ji při hře připojit standardním kabelem pro přenos dat s konektorem Micro-USB. Myš má odolné vodu odpuzující potahy na ploše dotyku s dlaní, které pomáhají zajistit, aby se vám dlaň na myš nelepila a suché úchopy na bocích zaručující pevné a stálé uchopení. Můžete zúročit vaše herní znalosti díky 13 programovatelným ovládacím prvkům, k nimž si můžete naprogramovat jednotlivé úkony, složitá makra představující stisknutí mnoha kláves, opakování a uživatelsky definované prodlevy, což se provádí pomocí aplikace Logitech Gaming Software (LGS), která je k dispozici ke stažení.

Dobíjecí herní myš Logitech G700s je dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2599 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share