Genius HS-M435 – pohodlná retro sluchátka

Společnost Genius uvádí na český a slovenský trh nový elegantní headset v retro designu vhodný pro každodenní nošení, Genius HS-M435. Tento headset je elegantní a velice lehký headset vyrobený z kvalitní nerezové oceli v kombinaci s matným černým plastem.

Genius HS-M435 (2)Odolný nerezový náhlavní most je opatřen koženým polstrováním, takže i dlouhé nošení je stále pohodlné. Výškově nastavitelné kruhové náušníky byly navržené tak, aby byly dostatečně veliké a pokryly celé ucho a zároveň vypadaly elegantně i při nošení na veřejnosti.

Mušle headsetu jsou vybavené měniči o průměru 40mm s frekvenčním rozsahem 20Hz až 20KHz a impedancí 32ohmů. K levé mušli je přiveden odpojitelný kabel opatřený tlačítkem pro příjem telefonních hovorů a mikrofonem. Odpojitelný kabel je vysoce praktický zejména při častém přenášení a cestování, kdy odpojením kabelu uživatel předchází jeho poškození. Připojení do mušle headsetu je prostřednictví stereo konektoru Jack (3 pólový) a na straně zařízení je komunikace zprostředkována pomocí 4 pólového konektoru Jack.

Doporučená koncová cena produktu Genius HS-M435 činí: 375,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share