Genius ECO-u828 – powerbanka pro každodenní nošení

Společnost Genius rozšířila nabídku elegantních PowerBank o nový model se střední kapacitou, Genius ECO-u828. Záložní baterie se střední kapacitou jsou vhodné zejména pro každodenní nošení, a to díky své váze. Lehké a elegantní provedení tak ocení i ženy, kterým nová PowerBanka nebude přílišnou zátěží.

Genius ECO-u828Střední kapacita baterie 8000mAh nabízí to nejlepší ze všech baterií s ideálním poměrem ceny a výkonu. Genius ECO-u828 dokáže díky dostatečně velké kapacitě plně a opakovaně nabít i náročnější zařízení jako jsou tablety, nebo nabíjet dvě zařízení současně. Tenké hliníkové tělo je na přední hraně vybaveno dvojicí USB portů s výstupním proudem 1,5A a 2,1A, nabíjecím micro USB portem s podporou rychlého nabíjení. Čelní panel je vybaven také tlačítkem pro zapnutí Powerbanky a čtveřicí decentních LED indikujících stav nabití baterie.

Ze stylových barev s hliníkovým povrchem si vyberou jak muži, tak i ženy a budou skvělým doplňkem působícím elegantně i při jednáních nebo na cestách. Na výběr je černá, stříbrná a růžová barva, všechny se stylovým kovovím leskem.

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u828 činí 870,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share