Genesis Oxid 550:Pět ventilátorů, hliníkové tělo, atraktivní design a 44,1 CFM

Genesis Oxid 550 je extrémně výkonná a odolná chladicí podložka s hliníkovým tělem, určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3″. Podložka účinně zvyšuje efektivitu chladicího systému notebooku a její promyšlená konstrukce nabízí řadu užitečných funkcí zvyšujících komfort používání.

Efektivní chlazení notebooku
Promyšlená konstrukce podložky Oxid 550 zajistí efektivní chlazení i tomu nejvýkonnějším hernímu notebooku. Základem úspěchu je mohutné hliníkové tělo s rozměry 400× 280mm, tloušťkou 2,2mm a mřížkou s velkými otvory pro optimální cirkulaci vzduchu.

Unikátní chladicí systém
Chladicí systém podložky Oxid 550 je unikátní tím, že jeden velký ventilátor vhání studený vzduch do střední části notebooku a čtyři menší ventilátory umístěné na krajích odsávají teplý vzduch ven, což zajišťuje vynikající cirkulaci a vysokou efektivnost. Pět výkonných a tichých ventilátorů poskytuje průtok vzduchu 44,1 CFM při úrovni hluku 19 dB.

Nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních
Podložka umožňuje nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních. Notebook je tak možné nastavit v té nejpohodlnější poloze a zvýšit tím nejen komfort používání, ale i efektivnost cirkulace vzduchu. Podložka obsahuje gumové nožičky, které zabraňují přesouvání po stole.

Praktický držák pro telefon
Chladicí podložka Oxid 550 je dodatečně vybavena praktickým, odnímatelným držákem pro telefon, který můžete připevnit na pravou, nebo levou stranu podložky a rozšířit tím její funkčnost.


Moderní design
Podložka Oxid 550 je nejen efektivní, ale také dobře vypadá. Moderní design ve spojení s červeným LED podsvícení ještě více zvýrazní váš herní styl a zkrášlí vaše herní doupě.

Cena a dostupnost:

Chladicí podložka pod notebooky Genesis Oxid 550 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 734 Kč


Vlastnosti:
• kompatibilní s notebooky o max. úhlopříčce 17,3″
• pět efektivních a tichých ventilátorů s červeným LED podsvícením
• unikátní chladicí systém zajišťuje vynikající cirkulaci a vysokou efektivnost
• pět úrovní nastavení úhlu sklonu
• praktický, odnímatelný držák pro telefon
• unikátní herní design
• mohutné hliníkové tělo
• tichý provoz

Specifikace:
Počet ventilátorů: 5
Průměr ventilátorů: 1 × 140 mm, 4 × 60 mm
Maximální rychlost otáček: 2800 RPM +/- 10%
Maximální průtok vzduchu: 44,1 CFM
Maximální úroveň hluku: 19 dB
Rozhraní: USB 2.0
Rozbočovač USB: Ne
Vstupní napětí: 5V DC
Délka kabelu: 1 m
Rozměry: 400×280×55mm
Nastavení sklonu: Ano, v pěti úrovních
Materiál: Hliník, ABS
Hmotnost: 1050 g

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/oxid-550-laptop-cooling-pad/
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share