Genesis Oxid 260 pro lepší práci s notebookem

Ergonomický design, osm stupňů nastavení úhlu a účinné chlazení pro práci s notebooky do 17,3″. Nechybí RGB podsvícení a přídavný port USB

Při hraní nových a náročných her se notebook snadno přehřeje. Stojan Genesis Oxid 260 přichází na pomoc přehřívajícím se herním strojům. Ve srovnání se svým předchůdcem, vysoce ceněným modelem Oxid 250, je účinnější a nabízí více možností nastavení úhlu.Genesis Oxid 260 v moderním a jedinečném designu bude skvělým doplňkem sestavy každého herního nadšence.

Genesis Oxid 260 je určen pro notebooky s úhlopříčkou obrazovky až 17,3 palce. Kovový panel s perforací na přední straně zajišťuje účinnou cirkulaci vzduchu, zatímco gumová podpěra základny držínotebook, zabraňuje jeho klouzání po povrchu podložky a chrání jej před náhodnými pády.

Genesis Oxid 260 je vybaven čtyřmi velkými ventilátory pro účinné chlazení. Jejich umístění zaručuje rovnoměrné chlazení notebooku. V závislosti na pracovním zatížení a teple, které notebook generuje, je možné zvolit optimální rychlost ventilátorů.

Oxid 260 poskytuje nejen účinné chlazení notebooku, ale může se pochlubit i stylovým vzhledem. Jeho herní charakter podtrhují agresivně zkosené linie a červeně podsvícené ventilátory.

Stojan pod notebookGenesis Oxid 260 je dostupnýprostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 699 Kč včetně DPH.

https://genesis-zone.com/product/oxid-260

Technické specifikace:

Maximální velikost notebooku: 17,3 „

Počet instalovaných ventilátorů: 4

Počet a velikost ventilátorů: 4x 130 mm

Rychlost otáčení ventilátorů: +/-10 %850-1010 otáček za minutu

Regulace otáček ventilátoru: Ano

Proudění vzduchu: 0 – 60 CFM

Nastavitelný úhel sklonu: 8 úrovní

Podsvícení: červené

Rozměry: 420 mm / 303 mm / 35 mm

Hmotnost: 850 g

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share