Videokamera do auta TRANSCEND DrivePro 520

Firma TRANSCEND rozšířila nabídku o nový model videokamery do auta DrivePro 520. Model se vyznačuje dvěma objektivy. První zaznamenává situaci na silnici, druhý nahrává to, co se odehrává uvnitř vozidla, v němž je nainstalována.

Transcend-DP520DrivePro 520 má vestavěný GPS přijímač, Wi-Fi a čidlo přetížení, které zapne nouzové nahrávání při zjištění náhlého přetížení následkem prudkého brždění nebo kolize.

Záznam ve dvou směrech
Hlavní objektiv má clonu F/1,8 a zorný uhel 130 stupňů. Nabízí záznam v kvalitě Full HD (1080p) při 30 snímcích za sekundu. Druhý objektiv je vybaven automaticky se aktivujícími infračervenými LED diodami. Díky tomu bude záznam dobře viditelný i v noci kdy je ve vozidle zcela tma. Možnost nahrávání toho co dělají cestující, uvítají zejména ti, kteří se zabývají přepravou osob. Záznam tohoto druhu se bude hodit při případném sporu s cestujícím o náhradě škody či ujmi na zdravý v důsledku jeho nevhodného počínání, nebo nepřipoutání se. Videokamera je navíc vybavena funkcí fotografování, což může být užitečné pro zajištění dokumentace místa kolize a okolností.

Záznam souřadnic
Díky vestavěnému GPS přijímači zaznamenává DrivePro 520 rychlost, datum, hodinu a souřadnice nahrávaného materiálu. V případě nehody umožní řidiči přesně ukázat místo kolize záchranné službě.
Aplikace Transcend DrivePro Toolbox, která je součástí dodávky, umožňuje sledování celé projeté trasy na počítači včetně všech výše uvedených parametrů.

Wi-Fi komunikace a aplikace DrivePro
Aby nerušil řidiče, cestující může ovládat videokameru pomocí smartfonu nebo tabletu se systémem iOS nebo Android. Umožňuje to speciální aplikace DrivePro a vestavěná anténa Wi-Fi. Aplikace nabízí náhled zaznamenávaného materiálu v reálném čase, přehrávání a stažení záznamů a také úpravu všech nastavení DrivePro 520.

Přiložená karta 32GB microSD
Součástí dodávky je rychlá microSD karta o kapacitě 32GB, vyrobená na bázi MLC paměti. Vejde se na ni až 4 hodiny záznamu ve FullHD rozlišení.

Po nainstalování videokamery na požadované místo a připojení k zásuvce zapalovače, již není nutné žádné další zásahy uživatele. Nahrávání bude spuštěno automaticky po zapnutí motoru a ukončeno při jeho vypnutí.

Záruka a cena
Doporučená maloobchodní koncová cena TRANSCEND DrivePro 520 činí 5 490,- s DPH
Na zařízení se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share