Bezdrátová nabíječka se standardem Qi, autonabíječky i napájecí zdroje se sadou konektorů pro notebooky

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku o produktovou řadu Chargee, která řeší starosti s nabíjením notebooků s odlišnými konektory napájení, nabízí u vybraných modelů bezdrátové nabíjení telefonů ve standardu Qi a také nabíjecí adaptéry pro použití v automobilech.

Bezdrátové nabíjení

EVOLVEO Chargee WL 15 je bezdrátová nabíječka pro chytré telefony podporující standard Qi. Nabíječka má výstup až 15 W pro rychlonabíjení a sama rozpozná, kdy je telefon nabitý. Nehrozí tak přebíjení baterie. Nabíječka má ochranu proti přepětí, přehřátí, zkratu. Bezpečnost je navíc garantována technologií FOD (ForeignObjectDetection). Dodávaný kabel USB-C má délku 1,5 metru.

Na cestách

K dispozici je i verze pro automobily EVOLVEO Chargee CARWL 15 pro bezdrátové nabíjení Qi. V tomto případě je nabíječka integrovaná do solidního univerzálního držáku na mobil, který je možné umístit na palubní desku, do mřížky ventilátoru nebo na čelní sklo.

Pro využití v automobilech, a tedy na cestách, je také určen kompaktní přenosný adaptér do 12V autozásuvkyChargee CAR90, který je dodáván s 12 různými konektory s automatickým nastavením výstupního napětí umožňující nabít naprostou většinu notebooků. Adaptér má i port USB pro nabíjení mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení.

Notebooky a mobil

EVOLVEO ChargeeC90 je kompaktní přenosný adapter pro bezdrátové dobíjení telefonů a dobíjení notebooků. V sadě je 12 typů konektorů pro většinu značek notebooků. Výstupní napětí se nastavuje automaticky podle zvoleného konektoru v rozsahu 15 -20 V. Maximální výstupní výkon je 90 W. U bezdrátového nabíjení standardu Qi pak 10 W. Přídavný USB port umožňuje dobíjet i další mobilní zařízení včetně chytrých telefonů.

Pro většinu notebooků

Součástí produktové řady jsou i adaptéry Chargee A aChargee B, které se liší především výstupním výkonem, který je od 40 až po 90 W.  V sadě je vždy také 12 různých konektorů pro napájení většiny notebooků na trhu.  Výstupní napětí se nastaví automaticky podle zvoleného konektoru.

Konkrétní velikosti konektorů, výstupní napětí a kompatibilita se značkami výrobců je uvedena na webových stránkách EVOLVEO u jednotlivých adaptérů této řady.https://www.evolveo.com/cz/?search=chargee

Dostupnost a cena
Adaptéry EVOLVEO Chargee jsoudostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. EVOLVEO Chargee WL 15 doporučená koncová cena je 899 Kč včetně DPH.

EVOLVEO ChargeeCARWL 15 doporučená koncová cena je 999 Kč včetně DPH.

EVOLVEO Chargee C90 doporučená koncová cena je 999 Kč včetně DPH.

Web:

https://www.evolveo.com/cz/chargeewl15

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share