ARCHOS Junior nejen pro děti

Společnost ARCHOS dnes představila radu ARCHOS Junior, sestávající z 10″ tabletu a 5″ smartphone určeného pro děti. Smartphony jsou vhodné pro děti ve věku od 3 let a tablety pro děti ve věku od 7 let. Kromě optimalizované hardvérové konfigurace obsahuje balíček i speciální nabídku softwaru, vyhledávání a filtrování webových stránek společnosti Qustodio, vyhledávací nástroj, vzdělávací, akademické aplikace (jazyk, věda a umění), hudbu, video. Tablet ARCHOS Junior a telefon budou k dispozici od června 2018 v ceně od 79,99 € včetně DPH.

Otázky, které si vyžádají rodiče při výběru prvního tabletu, mohou být určující: jak spravovat čas strávený na tabletě? Jak se ubezpečíme, že naše dítě tajně nepoužívá tablet nebo smartphone bez dozoru? Jak si můžeme být jisté, že naše dítě nebude vystaveno nevhodnému obsahu? Jak vybrat obsah vhodný pro jeho věk? Pro ty, kteří si vyberou smartphone, vzniknou další otázky: jak vedeme naše dítě v prvních krocích na sociálních sítích? Jak zamezit dítěti nevhodné virtuální střetnutí?

To jsou důležité otázky, na kterých ARCHOS pracoval při definování nejdůležitějších nástrojů ochrany dětí a programů vhodných pro děti. Vedli k dohodám s partnery, které zaručují atraktivitu pro pro děti, umožní dítěti vyhledat informace, s rodinou a přáteli bez vytváření závislosti na monitorech.

Optimalizovaná hardwarová konfigurace.

ARCHOS Junior tablet a telefon obsahuje základní součásti optimální pro použití dětí: čtyřjádrový procesor podporovaný 1 GB paměť RAM a kapacitou paměti 8 GB, rozšiřitelná o kartu Micro SD,

10,1″ displej pro tablet a 5″ obrazovku pro smartphone, příjemné rozlišení pro kontrolu webových stránek, umožňuje vychutnat aplikace, prohlížet si fotografie i videa. Kromě toho jsou dva kamery, baterie 4 000 a 2 000 MAh, různé konektory a množství portů a senzorů, které zajišťují maximální komfort doma nebo při cestování.

Optimální obsah

ARCHOS nabízí omezení nevhodných aplikací, které lze snadno nakonfigurovat z operačního systému Google Android, podle věku dítěte, Tablet ARCHOS Junior a telefon nabízejí nejlepší řešení pro mladé lidi.,

Vzdělávací aplikace
Existuje velké množství aplikací pro děti a není snadné si vybrat. ARCHOS nabízí výběr aplikací s radou Junior, který umožní zábavu s využitím jejich zvědavosti. Aplikace na výuku jazyků, matematiky, kreslení, základy kódování počítače budou přeinstalovány na zařízeních ARCHOS Junior.

Dostupnost a cena

ARCHOS Junior Tablet a smartphone budou k dispozici v České republice od června 2018. Ceny začínají od 79,99 €.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share