EVOLVEO Detective BT4 SMART je bezdrátový kamerový zabezpečovací systém pro chytrou domácnost s dosahem až 100 metrů

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů pro chytrou domácnost řady SMART o bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART. Tento set je určen pro nezbytné zabezpečení bytu, domu, kanceláře, chaty nebo garáže případě jiných prostor. Sada se skládá z centralizovaného úložiště HomeBase s kapacitou paměti 32 GB, dvou kamer s rozlišením Full HD 1080p s čidlem PIR a vlastním akumulátorem 5 000 mAh včetně držáků. Kamery mají vlastní integrovanou sirénu o výkonu 60db. Součástí kamer je i mikrofon a reproduktor pro obousměrnou hlasovou komunikaci.V setu nechybí potřebné kabely USB-C a UTP. Systém lze rozšířit o další dvě kamery BT1 Smart, které se prodávají samostatně.

Zabezpečovací systémEVOLVEO Detective BT4 SMART je postavený na vlastní bezdrátové technologii v pásmu 2,4GHz, které slouží pro zabezpečený a stabilní přenos obrazu v kvalitě FHD 1080p. Vzdálenost jednotlivých kamer od základny HomeBase může být až 100m v závislosti na zástavbě a překážkách. Veškerá data se ukládají vzdáleně a centrálně na 32GB úložiště přímo v HomeBase, kde jsou data v bezpečí uchována.

Instalace a spuštění kamerového systému jejednoduché a intuitivní. HomeBase se připojuje pomocí přibaleného 2m ethernet kabelu do routeru pro připojení k internetu. Jednotlivé kamery se ihned po nabití a zapnutí spárují se základnou a začnou přenášet video. Každá kamera je vybavena dvěma Li-Ion akumulátory o celkové kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží na jednou nabití. Pomocí aplikaci Smartlife (Android/IOS) je možné u každé kamery nastavit několik režimů provozu, které mimo jiné dokáží prodloužit výdrž na jedno nabití díky využití pohybového čidla PIR. Pro zamezení falešných oznámení o detekci pohybu, lze aktivovat režim rozeznání lidské postavy, kdy kamera začne nahrávat až v momentě, kdy do zorného pole vstoupí člověk.

Aplikace Smartlife (Android/IOS) je určena nejen pro nastavení režimů kamer, ale také pro kontrolu záznamuprostřednictvím funkce Playback. Záznamy jsou přehledně řazené dle data a času záznamu.Díky aplikaci Smartlifelze propojit více zařízení EVOLVEO řady SMART a vytvářet scénáře, kdy například na základě rozpoznání pohybu z EVOLVEO Detective BT4 je možné pomocí chytré venkovní zásuvky EVOLVEO Terra NV4 spustit osvětlení nebo aktivovat alarm EVOLVEO Alarmex Pro a na něj navázanou sirénu.

Dostupnost a cena
Zabezpečovací systém EVOLVEO Detective BT4 SMARTje součástí produktové řady EVOLVEO Smart, která zahrnuje produkty pro chytrou domácnost. EVOLVEO Detective BT4 SMART je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 5 490 Kč včetně DPH. Přídavná kamera EVOLVEO DetectiveBT1 SMART pak za 1 749 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share