Hudba zdarma – Kamil Střihavka, Jiří Korn a Ozzy Osbourne

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se buď o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma. Přejeme příjemný poslech.

Kamil Střihavka
Tohoto českého zpěváka není potřeba představovat, protože ho zná celá řada posluchačů, kteří poslouchají české písničky. Na svém kontě má desítky známých a oblíbených písniček. V roce 1994 vystupoval v proslulém Ježíšovi již jako velice známý hudební autor. Zajímavé projekty také vytvořil společně s Otou Balage a Michalem Pavlíčkem. Tato formace se jmenovala BSP. Mezi známé album z roku 1998 také patří No Guitars! Svoje internetové stránky má udělány velice přehledně a ke stažení jsou legálně desítky celých skladeb a desítky ukázek.

 

Hudební styl: Pop, muzikál
Stáhnout si
můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3

Internet / Download: http://kamil.strihavka.its.cz/05_mp3.htm  

 

 

Jiří Korn
Velice populární Jiři Korn začínal opravdu hodně brzy a zpívá až dodnes. Nazpíváno má několik desítek písniček a vydaných celou řadu CD. Jiří Korn ovšem není jen zpěvákem, dostal se i k herectví a je známým tanečníkem. Pokud máte zájem, můžete si stáhnout celou řadu jeho písniček ve formátu MP3 na jeho oficiálních stránkách.

 

Hudební styl: Pop
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3

Internet: http://www.kornjiri.com/cz/diskografie.php  

 

Ozzy Osbourne
Tohoto zpěváka si lze také vybavit ve spojení s kapelou Black Sabbath, kde několik let zpíval. Později se však vydal na sólovou dráhu. Poprvé v roce 1991 Ozzy Osbourne vydává své vlastní nové album s názvem „No More Tears“. Jeho oficiální stránky toho nabízí opravdu hodně. Mimo jiné zde naleznete opravdu pěknou sbírku MP3 nahrávek, které si můžete zdarma stáhnout. Jde většinou o písničky nevydané, nebo ty, které byly uvolněny zdarma pro poslech. Graficky jsou stránky také na dobré úrovni.

 

Hudební styl: rock, hard rock, pop
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3

Internet: http://www.ozzy.com/us/albums  

Pro MP3 – www.winamp.com (multimediální přehrávač)
Pro RA Real Audio – www.real.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)
Pro WMA – www.microsoft.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share